Modella Ewelina Jaśkiewicz

Zasługujesz na piękne ciało

Salony SPA i odnowa biologiczna
ul. Dowborczyków 17, 90-019 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Modella Ewelina Jaśkiewicz

Informacje

Opis działalności
Modella SPA w Łodzi jest wyjątkowym miejscem, stworzonym z myślą o kobietach. Oferuje im wyszczuplanie, modelowanie oraz wiele innych nowoczesnych zabiegów, przeprowadzanych przez wykwalifikowany personel.
Produkty i usługi
Potrzebujesz wsparcia w pracy nad wymarzoną sylwetką? Fachową pomoc uzyskasz w Modella SPA w Łodzi! To miejsce w którym wysokie kwalifikacje pracowników spotykają się z nowoczesnymi technologiami w służbie piękna. Skutecznym wsparciem procesu odchudzania są oferowane zabiegi na ciało.

Poza mezoterapią, w ofercie można znaleźć liposukcję kawitacyjną, która pomaga w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, podniesieniu pośladków, usuwaniu toksyn oraz modelowaniu sylwetki. Na uwagę zasługuje również niechirurgiczny lifting twarzy HIFU, który pozwala spektakularnie odmłodzić skórę oraz precyzyjni ją wymodelować.

Oferta obejmuje też zabiegi, takie jak:
- Icoone,
- fala radiowa RF,
- endermologia,
- oczyszczanie wodorowe.

W salonie Modella wykonywane są peelingi chemiczne, które głęboko oczyszczają i regenerują skórę. Oferowane zabiegi to Architect peel, Lift peel, Reti peel oraz Asiatic peel moisture. W salonie funkcjonuje również siłownia dla kobiet. Wyposażona jest w takie urządzenia, jak między innymi: orbitrek z lampami kolagenowymi i IR czy Vacu bieżnia, która pomaga w poprawie kondycji fizycznej oraz redukcji masy ciała.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń