Bip Time Andrzej Marczyk

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem wszelkich urządzeń do pomiaru czasu

Zegarmistrzowie
ul. Legionów 15, 91-069 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bip Time Andrzej Marczyk

Informacje

Opis działalności
W Bip-Time zajmujemy się sprzedażą, serwisem i konserwacją wszelkiego rodzaju urządzeń służących do pomiaru czasu już od 1989 roku. Nasza firma mieści się w Łodzi, a właścicielem jest Andrzej Marczyk. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.
Produkty i usługi
W Bip-Time działamy już od ponad trzech dekad. Zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży, naprawą, a także konserwacją wszelkiego rodzaju urządzeń służących do pomiaru czasu. Fach zegarmistrzowski nie jest czymś łatwym do osiągnięcia, ale dzięki latom praktyki w zawodzie i wrodzonej cierpliwości, nasza kadra jest w stanie szybko znaleźć usterkę i naprawić niemal każdy zegarek i zegar.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się między innymi takie produkty jak:

- zegarki męskie,
- zegarki damskie,
- zegarki specjalistyczne i sportowe,
- zegary ścienne,
- minutniki i stopery,
- stacje pogody,
- baterie,
- paski,
- szkła,
- kalkulatory domowe, biurowe i naukowe.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia i akcesoria takich renomowanych firm jak Casio, Citizen, Apollo, Jet, Perfect, czy też Romex.

Dzięki długiej i prężnej obecności na rynku w sektorze zegarmistrzowskim uzyskaliśmy status autoryzowanego serwisu zegarków takich firm jak Casio i Citizen.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania szczegółów na temat naszej oferty.Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń