Bip Time Andrzej Marczyk

Sprzedaż i naprawa zegarków

Zegarmistrzowie
ul. Legionów 15, 91-069 Łódź Śródmieście, łódzkie
(2 reviews) napisz opinię
Bip Time Andrzej Marczyk
ul. Legionów 15, 91-069 Łódź Śródmieście, łódzkie
NIP
7270021926
Telefon
Bip Time Andrzej Marczyk

Informacje

Opis działalności firmy Bip Time Andrzej Marczyk w Łódź
Firma Bip-Time została założona przez Andrzeja Marczyka. Działamy już od 1989 roku i zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz konserwacją zegarków. Wieloletnia praca w branży sprawiła, że doskonale znamy mechanizmy budowy urządzeń kwarcowych i elektronicznych. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi.
Produkty i usługi
Założona przez nas firma Bip-Time prowadzi detaliczną sprzedaż urządzeń do odmierzania czasu. Są to zarówno zegary ścienne, jak i naręczne oraz liczne akcesoria zegarmistrzowskie, a w tym paski, baterie, bransolety oraz szkła.

Bardzo zależy nam na tym, aby Klienci mogli użytkować zakupione u nas urządzenia przez lata. Z tego powodu nasza kadra prowadzi serwis zegarków i innych sprzedawanych wyrobów. Dzięki temu użytkownicy sprzętu mogą być pewni, że w razie potrzeby będziemy dysponowali oryginalnymi częściami zamiennymi i jeśli to możliwe zmodernizujemy ich sprzęt, zgodnie z aktualnymi technologiami udostępnianymi przed producentów. Potwierdzeniem naszego zaangażowania w pracę oraz obsługę Klienta, są certyfikaty wystawione przez firmę Casio oraz Citizen, z którymi współpracujemy. Inne marki, jakie promujemy w naszym sklepie to także:
- Lorus,
- G-Shock,
- Q&Q,
- Fujitime,
- Jordan Keer,
- Lugano,
- Perfect,
- Xonix,
- Charles Delon.

Wymienione firmy od dziesiątek lat są doskonale znane miłośnikom eleganckich zegarków naręcznych. Czasomierze łączą w sobie klasyczny wygląd i nowoczesną technologię. Wiele z tych modeli ma funkcję automatycznego ładowania baterii, przy ekspozycji na światło słoneczne. Niektóre zegarki są również wodoszczelne, a inne wydają proste komunikaty słowne i informują o aktualnym czasie. Oprócz tych nowoczesnych zegarków dla kobiet i mężczyzn oferujemy również:
- zegary ścienne,
- minutniki i stopery,
- stacje pogody,
- kalkulatory kieszonkowe,
- kalkulatory naukowe,
- kalkulatory z drukarką,
- kalkulatory biurowe.

Wszystkie dostępne modele wymienionych urządzeń są objęte gwarancją producenta. Można je obejrzeć w naszym salonie i skorzystać z doradztwa wykwalifikowanego sprzedawcy.

Zachęcamy więc do odwiedzin - firma Bip-Time z Łodzi.
Zasięg działania
Firma Bip Time Andrzej Marczyk z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
M
Martyna
Z okazji zaliczenia studiów nasz syn otrzymał na pamiątkę nowoczesny zegarek G-Shock. Przyda mu się także na treningach, bo to model kontrolujący aktywność fizyczną. W sklepie Bip-Time otrzymaliśmy masę porad i ogromną dawkę wiedzy na temat czasomierzy.
K
Ksenia
W salonie Bip-Time kupiłam mojemu mężowi piękny zegarek naręczny. Jego atutami jest duża tarcza, podświetlane wskazówki i automatyczna synchronizacja czasu. Świetny model z gwarancją i oryginalnymi dokumentami.