Apteka Pod Słońcem A. Pustelnik i Wspólnicy Sp.j.

Sprzedajemy medykamenty gotowe oraz robione

Apteki
ul. Narutowicza 6, 90-135 Łódź Śródmieście, łódzkie
Poniedziałek 8:00 - 21:00
Wtorek 8:00 - 21:00
Środa 8:00 - 21:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Apteka Pod Słońcem A. Pustelnik i Wspólnicy Sp.j.

Informacje

Opis działalności
W Aptece Pod Słońcem zajmujemy się sprzedażą szerokiego zakresu medykamentów gotowych i robionych już od 1895 roku. Jesteśmy jedną z najstarszych aptek w Łodzi, a naszym zespołem zarządza mgr Anna Pustelnik. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Aptece Pod Słońcem działamy już od ponad wieku. Nasza apteka posiada w asortymencie szeroki zakres leków krajowych oraz zagranicznych. Zajmujemy się również wykonaniem leków za pomocą nowoczesnego sprzętu. Na stanie mamy unguator, który pozwala nam na wykonywanie wszelkiego rodzaju maści, gałek i czopków, a także lożę laminarną oraz boks aseptyczny, by móc wykonywać nasze leki w sterylnych warunkach. Stale poszerzamy oraz aktualizujemy naszą ofertę, by móc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona naszych klientów.

Ponadto oferujemy takie produkty jak:

- materiały higieniczne,
- dermokosmetyki,
- nutrikosmetyki,
- leki na alergię,
- patyczki kosmetyczne,
- płatki,
- wata,
- podkłady higieniczne,
- pieluchomajtki.

Oferujemy oraz wykonujemy także krople i leki oczne, w tym krople z cyklosporyną i gamma-globuliną. Oferujemy także szeroki wybór leków dla dzieci i niemowląt. W ramach obowiązujących przepisów prawa, na zlecenie lekarza możemy sprowadzić dla naszych pacjentów prawie każdy dostępny na świecie lek.

Pracują u nas doświadczeni i wykwalifikowani farmaceuci, którzy z chęcią pomogą dobrać leki, a także doradzą odnośnie ich dawkowania. Gwarantujemy miłą oraz profesjonalną obsługę.

Prowadzimy również sprzedaż internetową.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń