Atelier Nawrot Adam Nawrot

Projekty modernizacji budynków, aranżacje wnętrz i projektowanie obiektów

Biura projektowe
ul. Narutowicza 90/2, 90-139 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Atelier Nawrot Adam Nawrot

Informacje

Opis działalności
Adam Nawrot to właściciel Atelier Nawrot w Łodzi. Biuro projektowe założone w 2006 roku przygotowuje plany na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji publicznych. Bazuje na najnowszych trendach, wieloletnim doświadczeniu i oczekiwaniach każdego z zamawiających projekt.
Produkty i usługi
Atelier Nawrot realizuje nawet najtrudniejsze projekty budynków, wnętrz i zagospodarowania terenu. W pracowni przygotowywane są projekty koncepcyjne i projekty pełnobranżowe, czyli zawierające wszystkie potrzebne zgody administracyjne. Ponadto architekci zajmują się tworzeniem projektów przetargowych i wykonawczych oraz nadzorują ich realizację. Przy projektowaniu korzystają ze wsparcia rzeczoznawców i projektantów wnętrz, by przedstawić klientom kompleksowe rozwiązania. W każdym przypadku są funkcjonalne i estetyczne.

Atelier Nawrot oferuje projektowanie domów jednorodzinnych, bloków, małej architektury i całych osiedli. Ponadto zajmuje się takimi usługami jak:
-projektowanie obiektów biurowych,
-projektowanie obiektów usługowych,
-projektowanie salonów samochodowych,
-projektowanie kościołów,
-projektowanie świetlic,
-projektowanie hoteli,
-projektowanie obiektów sportowych.

W tym ostatnim przypadku są to lodowiska, hale gimnastyczne i sportowo-widowiskowe oraz stadiony, w tym żużlowe.

Tworzone są również w pracowni projekty przebudowy i rozbudowy szkół i innych budynków oraz aranżacji wnętrz w bankach, sklepach, domach i mieszkaniach.

Więcej o Atelier Nawrot można dowiedzieć się na stronie internetowej. Pytania związane z usługami projektowymi najlepiej zadawać telefonicznie lub e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe