Lichman Nieruchomości

Zarządzanie budynkami i gruntami wspólnot mieszkaniowych

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Nowomiejska 5, 91-414 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lichman Nieruchomości

Informacje

Opis działalności
Lichman Nieruchomości to biuro z Łodzi. Firma została założona w 1992 roku i od początku działalności skupia się na pomocy przy obrocie nieruchomościami. Odpowiada za formalności i bezpieczeństwo transakcji. Ponadto zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.
Produkty i usługi
Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to niełatwe zadanie, ponieważ obarczone jest wieloma obowiązkami. Na szczęście można je powierzyć w ręce doświadczonych pracowników biura Lichman. Firma służy pomocą prawną, finansowo-księgową i prowadzeniem książki obiektu budowlanego. Oferta usług świadczonych przez Biuro Nieruchomości Lichman obejmuje też:
-prowadzenie dokumentacji nieruchomości,
-prowadzenie wykazu lokali,
-prowadzenie windykacji należności,
-nadzór nad remontami,
-reprezentowanie klientów przed urzędami i sądami,
-nadzór na konserwacją nieruchomości,
-zapewnienie czystości,
-załatwianie formalności.

Zarządzanie dotyczy bloków, kamienic i domów. Biuro Nieruchomości Lichman pomaga też zakupić albo wynająć mieszkania w różnych budynkach, a także zakupić lub wynająć domy. Mogą to być domy jednorodzinne, szeregowe lub bliźniaki, a także rezydencje. Oferta biura obejmuje nie tylko obiekty w Polsce, ale również w innych państwach, w tym w Bułgarii i Chorwacji.

Poza mieszkaniami i domami firma sprzedaje i wynajmuje lokale usługowe, biura, magazyny i grunty. Te ostatnie to działki budowlane, przemysłowe, rekreacyjne, leśne i rolne.

Więcej informacji dotyczących Biura Nieruchomości Lichman znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie i e-mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

domy,