Tytan Odnawialne Źródła Energii

Urządzenia grzewcze i odnawialne źródła energii.

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Nowomiejska 5, 91-414 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tytan Odnawialne Źródła Energii

Informacje

Opis działalności
Firma Tytan mieści się na terenie Łodzi. Działamy od 1992 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, sprzedaży oraz montażu instalacji grzewczych i energetycznych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i montaż systemów energetycznych oraz odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się również dystrybucją wszelkich niezbędnych urządzeń – od paneli solarnych po piece kondensacyjne.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu siedmiu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:

- centralne ogrzewanie
- baterie słoneczne
- elektrownie wiatrowe
- rekuperacja
- klimatyzacja

Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia OZE oraz możemy zaproponować niezwykle skuteczne filtry antysmogowe. Dystrybuujemy również ogrzewanie nadmuchowe oraz nowoczesne agregaty prądotwórcze HONDA.

Nasz asortyment to także szeroki wybór osuszaczy. Proponujemy Państwu osuszacze domowe, basenowe, a także osuszacze przemysłowe w kilku rodzajach, wśród których można wymienić standardowe, adsorpcyjne oraz chłodnicze.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy nie tylko są w stanie zawsze trafnie doradzić, ale także poradzą sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń