Jand Andrzej Skrabek

Wykonywanie i sprzedaż pieczątek oraz stempli

Pieczątki i stemple
ul. Nowomiejska 8, 91-061 Łódź Śródmieście, łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(42) 633 14 28
Adres korespondencyjny
ul. Nowomiejska 8, 91-061 Łódź Śródmieście, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Jand to zakład zajmujący się wytwarzaniem i sprzedażą różnego rodzaju pieczątek oraz stempli. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi. Funkcjonujemy na rynku już od 1989 roku. Właścicielem zakładu jest Andrzej Skrabek.
Produkty i usługi
Pieczątki to nieodłączny element każdego przedsiębiorstwa. Ważne jest, aby pieczątka nawet przy częstym stosowaniu zachowała najwyższą jakość. Jand zagwarantuje Państwu, że stworzone pieczątki posłużą przez naprawdę długie lata. Wykonujemy zarówno pieczątki samotuszujące, jak i tradycyjne.

Co więcej, wybierając nasz zakład, mogą Państwo zaprojektować własne pieczątki ze znakami firmowymi oraz logiem. Urozmaiceniem naszej oferty jest wykonywanie wizytówek i ulotek reklamowych. Świadczymy także usługi z zakresu laminowania dokumentów.

Dla naszych Klientów proponujemy też:

- tworzenie folderów,
- projektowanie kalendarzyków,
- wykonywanie notesów,
- grawerowanie laserowe,
- skanowanie i drukowanie dokumentów.

Zachęcamydo zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy na stronie internetowej. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego biura w Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Arkadiusz
Stworzone dla nas pieczątki są naprawdę dobrej jakości. Korzystam z nich już od dłuższego czasu i się nie zawiodłem. Nie tylko dobrze prezentują się wizualnie, ale również na papierze.