Dyła Stanisław Broniarczyk-Dyła Grażyna Gabinet Lekarski

Dermatolodzy
ul. Piotrkowska 17, 90-406 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Dyła Stanisław Broniarczyk-Dyła Grażyna Gabinet Lekarski jest Dermatolodzy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: dylagrazyna@wp.pl lub telefonicznej 602 648 863 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Siedziba firmy Dyła Stanisław Broniarczyk-Dyła Grażyna Gabinet Lekarski znajduje się pod adresem 90-406 Łódź ul. Piotrkowska 17,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Dyła Stanisław Broniarczyk-Dyła Grażyna Gabinet Lekarski, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
L
pacjent LuxMed
Dr Stanisław Dyła, którą polecam, jest bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim wyrozumiałym dla pacjenta, posiada ogromne doświadczenie i potrafi podjąć trafne decyzje, co do leczenia. W przeciwieństwie do innych lekarzy potrafił rozpoznać i prawidłowo zdiagnozować przypadek, przy którym inny laryngolog leczył niepotrzebnie antybiotykami a wystarczył drobny zabieg.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.