Gabinet Dermatologii i Kosmetyki Lekarskiej dr n. med. Krystyna Kozłowska-Choczaj

Dermatolodzy
ul. Piotrkowska 17, 90-406 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
501 038 298
Adres korespondencyjny
ul. Piotrkowska 17, 90-406 Łódź Śródmieście, łódzkie

Informacje

Dermatolodzy to branża, w której Gabinet Dermatologii i Kosmetyki Lekarskiej dr n. med. Krystyna Kozłowska-Choczaj prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Łódź w województwie łódzkim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Gabinet Dermatologii i Kosmetyki Lekarskiej dr n. med. Krystyna Kozłowska-Choczaj poprzez email: krystyna.choczaj@gmail.com lub telefon: 501 038 298 .
Adres wykonywania działalności przez Gabinet Dermatologii i Kosmetyki Lekarskiej dr n. med. Krystyna Kozłowska-Choczaj to ul. Piotrkowska 17, 90-406 Łódź. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że Gabinet Dermatologii i Kosmetyki Lekarskiej dr n. med. Krystyna Kozłowska-Choczaj poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Anna
Bardzo dobry dermatolog.
A
S
Andrzej S.
Swietny dermatolog, bardzo cierpliwa, dokladnie wszstko wyjasnia. Przyjezdzam specjalnie do Lodzi z zagranicy by leczyc sie u Dr. Choczaj.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.