David Deczyński Kancelaria adwokacka

Dokładne doradztwo prawne.

Adwokaci
ul. Piotrkowska 270, 90-361 Łódź Śródmieście, łódzkie
(11 opinii) napisz opinię
David Deczyński Kancelaria adwokacka
ul. Piotrkowska 270, 90-361 Łódź Śródmieście, łódzkie
Telefon
David Deczyński Kancelaria adwokacka

Informacje

Opis działalności firmy David Deczyński Kancelaria adwokacka w Łódź
Nazywam się David Deczyński. Jestem właścicielem kancelarii adwokackiej, której siedziba znajduje się w Łodzi. Świadczę doradztwo prawne z zakresu różnych dziedzin prawa.
Produkty i usługi
Klient przede wszystkim zajmuje się teraz prawem cywilnym, prawem rodzinnym (rozwody i alimenty) oraz dodatkowo - prawem gospodarczym. Chodzi o to, żeby właśnie na tym się skupić.

Posiadam spore doświadczenie w branży prawniczej oraz adwokackiej, co skłoniło mnie do rozpoczęcia własnej działalności. Staram się dokładnie pomóc moim Klientom w zakresie różnych dziedzin prawa oraz doradzam, jakie działania poczynić w określonej sytuacji. Pomagam zarówno osobom prywatnym oraz podmiotom gospodarczym.

Dziedziny, w których się specjalizuję, to:
- prawo cywilne,
- prawo rodzinne (rozwody, alimenty),
- prawo gospodarcze.

Usługi z zakresu prawa cywilnego obejmują m.in. prowadzenie postępowań przedsądowych (negocjacji), doradztwo w kwestii podatków i obsługa prawna w zakresie tworzenia i realizacji umów.

W zakresie prawa gospodarczego zapewniam doradztwo w doborze najkorzystniejszej formy prawnej / form prawnych prowadzonej działalności, a także reprezentuję przedsiębiorców przed organami administracyjnymi oraz w sprawach rejestrowych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Ponadto przygotowuję projekty umów lub opiniuję kontrakty.

Dodatkowo mogę świadczyć na rzecz Klienta usługi w zakresie odszkodowań, czy windykacji należności. Staram się podejmować wszelkiego rodzaju spraw w wyżej wymienionych dziedzinach i odpowiednio je realizuję. Istotne są dla mnie zarówno wątki dotyczące spraw sądowych, jak również oczekiwania wobec adwokata.

W pełni angażuję się we wszystkie sprawy moich Klientów. Dokładnie zgłębiam dany temat i staram się doprowadzić odpowiednią sprawę do pozytywnego końca, by spełnić Państwa oczekiwania. Zawsze można na mnie liczyć w zakresie rzetelnego doradztwa prawnego.

W razie pytań czy wątpliwości proszę o kontakt.
Zasięg działania
Firma David Deczyński Kancelaria adwokacka z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(11 opinii) napisz opinię
C
Ccewi269
Polecam, doświadczony, mądry i skuteczny prawnik.
S
Srivyy
Sporządził mi wniosek do sądu o stwierdzenie spadku. Jestem wdzięczna za usługę.
J
Janusz
Prawnik pomógł mi wywalczyć odszkodowanie. Jestem wdzięczny za tak profesjonalną i szczerą pomoc, warto skorzystać z usług tej kancelarii.
Z
Zenus167
Zdecydowanie polecam tę kancelarię. Sprawnie zajęli się moją sprawną, która zakończyła się wygraną w sądzie.
U
Ukokeze
Profesjonalne doradztwo od doświadczonego prawnika. Naprawdę warto udać się do niego po fachowe porady prawne.
L
Leszek
Świadczą szeroki zakres usług w zakresie prawa i z pewnością dobrze im to wychodzi.
I
Ireneusz
Z całą pewnością jest to dobra kancelaria. Są bardzo zaangażowani we wszystkie sprawy.
H
Helena
Potrafią bardzo dobrze doradzić w zakresie różnych dziedzin prawa i w przystępny sposób tłumaczą wszystkie niezrozumiane kwestie.
K
Konrad
Jak najbardziej mogę polecić tę kancelarię adwokacką. Dokładnie spełnili swoje zadania.
J
Jolanta
Są bardzo profesjonalni jeśli chodzi o sprawy związane z odszkodowaniami czy windykacją należności. W pełni angażują się we wszystkie sprawy.
A
Adrian
Jestem bardzo zadowolony z poziomu usług, jakie świadczy ta kancelaria. Specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, co zapewnia wszechstronność.