Polskie Centrum Opieki Domowej Sp. z o.o.

Zajmujemy się opieką prywatną nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi

Zakłady opiekuńczo-lecznicze
ul. Piotrkowska 270/1, P.XIII, 90-457 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Polskie Centrum Opieki Domowej Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Polskim Centrum Opieki Domowej działamy na rynku jako zakład opiekuńczo-leczniczy już od 2015 roku. Przez ten czas mieliśmy szansę zdobyć zaufanie wielu seniorów i seniorek oraz ich rodzin. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Polskim Centrum Opieki Domowej już od pół dekady zajmujemy się działalnością z zakresu opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Od samych początków najwyższym priorytetem zawsze był dla nas komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych podopiecznych. Dba o to nasza doświadczona kadra, oferując takie usługi jak między innymi pomoc w czynnościach codziennych i zabiegach higienicznych. Pomagamy również w realizacji zaleceń medycznych otrzymanych od lekarza prowadzącego. Są to na przykład nadzór i pomoc w pomiarach medycznych, czy też w przyjmowaniu leków podczas dyżurów opiekunów.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest ruch. Pomaga on utrzymać nie tylko zdrowe ciało, ale i zdrowego ducha. Z tego powodu ważną częścią naszej oferty dla naszych podopiecznych są aktywizacja intelektualna, aktywizacja fizyczna i aktywizacja społeczna.

Świadczymy usługi opiekuńcze w takich trybach jak:

- opieka 24-godzinna,
- opieka dzienna,
- opieka na życzenie,
- opieka godzinowa,
- opieka nocna,
- a także usługi dodatkowe dla podopiecznych.

Posiadamy gwarancję najlepszej jakości i atrakcyjnych cen dla Podopiecznych PCOD.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej. Mogą tam Państwa znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat oferty. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy również do kontaktu - nasi doświadczeni pracownicy z chęcią na nie odpowiedzą.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń