Polskie Centrum Opieki Domowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Zajmujemy się opieką prywatną nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Piotrkowska 270/3 piętro, lok 315 i 316, 90-457 Łódź Śródmieście, łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
Polskie Centrum Opieki Domowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Piotrkowska 270/3 piętro, lok 315 i 316, 90-457 Łódź Śródmieście, łódzkie
NIP
9512388294
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
222701050
483001215
Polskie Centrum Opieki Domowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Polskie Centrum Opieki Domowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Łódź
W Polskim Centrum Opieki Domowej działamy na rynku jako zakład opiekuńczo-leczniczy już od 2015 roku. Przez ten czas mieliśmy szansę zdobyć zaufanie wielu seniorów i seniorek oraz ich rodzin. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Polskim Centrum Opieki Domowej już od pół dekady zajmujemy się działalnością z zakresu opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Od samych początków najwyższym priorytetem zawsze był dla nas komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych podopiecznych. Dba o to nasza doświadczona kadra, oferując takie usługi jak między innymi pomoc w czynnościach codziennych i zabiegach higienicznych. Pomagamy również w realizacji zaleceń medycznych otrzymanych od lekarza prowadzącego. Są to na przykład nadzór i pomoc w pomiarach medycznych, czy też w przyjmowaniu leków podczas dyżurów opiekunów.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest ruch. Pomaga on utrzymać nie tylko zdrowe ciało, ale i zdrowego ducha. Z tego powodu ważną częścią naszej oferty dla naszych podopiecznych są aktywizacja intelektualna, aktywizacja fizyczna i aktywizacja społeczna.

Świadczymy usługi opiekuńcze w takich trybach jak:

- opieka 24-godzinna,
- opieka dzienna,
- opieka na życzenie,
- opieka godzinowa,
- opieka nocna,
- a także usługi dodatkowe dla podopiecznych.

Posiadamy gwarancję najlepszej jakości i atrakcyjnych cen dla Podopiecznych PCOD.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej. Mogą tam Państwa znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat oferty. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy również do kontaktu - nasi doświadczeni pracownicy z chęcią na nie odpowiedzą.
Zasięg działania
Firma Polskie Centrum Opieki Domowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
A
J
Anna Jankowska
Moja Mama jest osobą 85 - letnią, po udarze niedokrwiennym mózgu, który wystąpił 3 lata temu. Udar upośledził fizycznie lewą stronę ciała. Wymaga całodobowej opieki pielęgnacyjnej. Do momentu rozpoczęcia współpracy z Polskim Centru Opieki Domowej był ogromny problem z zapewnieniem opieki ze strony opiekunek, które w ramach różnych stosunków pracy zarówno w zakresie czasowym, a także personalnym nie zapewniały poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji chorej. Od stycznia br Mama jest pod opieką PCOD. Chciałabym podziękować bardzo serdecznie za profesjonalny dobór odpowiedniej opiekunki, za wsparcie psychologiczne dla rodziny, za pomoc w zapewnieniu rehabilitacji ruchowej pacjentki, a także monitorowanie pracy opiekunek pod względem realizacji nałożonych na nich zadań . Mama i cała nasza rodzina polubiła opiekunkę, która z Mamą mieszka zapewniając Jej najwyższy standard opieki, a jednocześnie dając nam ( rodzinie ) poczucie spokoju i bezpieczeństwa.
A
Ania
Chciałabym podziękować Pani Krystynie z firmy za życzliwość oraz ciepło, jakim obdarzyła moją mamę. Pani Krysia nie tylko jest sympatyczną osobą z dużą dawką empatii, ale i profesjonalną opiekunką z kwalifikacjami wymaganymi przy opiece nad osobami ciężko chorymi. Moja mama bardzo ją polubiła.
A
Aleksandra
Mój tata z całą pewnością poleciłby Pana Piotra opiekuna innym, potrzebującym takiego wsparcia. Tato był bardzo zadowolony z postawy Pana Piotra. Wspominał, że bardzo się starał, aby wykonać wszystkie zadania zgodnie z potrzebami Taty. Bardzo dobrze dostosowywał się do sytuacji. Podobało się tacie, że Piotrek go rehabilitował. Był też świetnym towarzyszem do rozmowy. Były drobne wpadki, np. przyśnięcie na tarasie lub podanie zbyt dużej porcji obiadowej, ale to nie wpłynęło na opinię Taty. Dziękujemy bardzo za wsparcie.
M
Majewscy
Tata nie akceptował nikogo obcego w domu, kiedy zmarła mama było dla nas ogromnym wyzwaniem zapewnić mu opiekę. Jest bardzo wymagający. Zgłosiliśmy się do Polskiego Centrum Opieki Domowej bardziej o poradę co zrobić w takiej sytuacji niż z myślą o usługach. Największym zaskoczeniem było to, że nikt nie napierał na sprzedaż usług. Otrzymaliśmy pełne, fachowe informacje zarówno o tym co możemy zrobić jak i o stanie taty , co pozwala nam lepiej go zrozumieć. Wzięliśmy udział w specjalnym szkoleniu i przez jakiś czas jeszcze dawaliśmy radę rodzinnie, przy wsparciu pracownika PCOD. W końcu poprosiliśmy o rozmowę konsultanta PCOD bezpośrednio z tatą. Ku naszemu zdziwieniu tata wyraził zgodę na próbę spędzenia czasu z opiekunką. Pani Helenka jest tak dobrze dobrana, że po kilku tygodniach nasz tata czuje się znacznie lepiej, gra w szachy, wychodzi z domu, śmieje się i żartuje, a co najważniejsze poprawiła się sprawność jego rąk po wylewie. Ta opieka jest warta każdej ceny. Polecamy gorąco.
K
Kaja
Profesjonalna kadra z dużą dawką empatii. Moja mamusia jest bardzo zadowolona :)