Draconis Liber Usługi Biurowe i Księgowe Beata Wodzińska

Współpraca z nami usprawni prowadzenie działalności

Biura rachunkowe
ul. Piotrkowska 9/25, 90-406 Łódź Śródmieście, łódzkie
(23 opinie) napisz opinię
Draconis Liber Usługi Biurowe i Księgowe Beata Wodzińska

Informacje

Opis działalności
Jako biuro rachunkowe Draconis Liber oferujemy usługi biurowe oraz księgowe. Nasza siedziba mieści się w Łodzi. Właścicielką firmy jest Beata Wodzińska-Szwanke.
Produkty i usługi
Tworzymy zespół księgowych z 18-letnim doświadczeniem. Wieloletni staż w branży, wyposażył nas w wiedzę odnośnie braków na polskim rynku usług księgowych. Oferując indywidualne podejście do Klienta, zapewniamy kompleksową obsługę w obszarze rachunkowo-podatkowym oraz kadrowo-płacowym.

Świadczymy m.in. takie usługi jak:
- rozliczenia ZUS, PIT, VAT,
- sporządzenie dokumentacji w JPK,
- prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
- ewidencjonowanie przychodu zryczałtowanego podatku dochodowego,
- ewidencjonowanie środków trwałych,
- administrowanie akt osobowych pracowników,
- sporządzenie zeznań rocznych pracowników
i wiele innych.

Zapewniamy wysoki poziom merytoryczny. Cechuje nas innowacyjne podejście do współpracy. Jesteśmy elastyczni i otwarci. Wyręczymy Państwa z obowiązków wobec Urzędu Skarbowego oraz ZUS, dzięki czemu będziecie mogli skupić się na rozwijaniu działalności.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura Draconis Liber.

Opinie

(23 opinie) napisz opinię
M
Monika
dla mnie rewelacyjne biuro działają bez zarzutów
P
Paweł
Chyba nie ma takiego drugiego biura księgowego w Łodzi !!! Dziewczyna kocha swoją pracę, ma bardzo dobre podejście do klienta i robi świetną kawę ;) A wiedzę to nie wiem jak w głowie mieści .... ale wie wszystko !!!
Z
K
:
Zadowolony klient :)
Polecony mi biuro w moim poprzednim (likwidacja) lepiej nie mogłem trafić!!! Ekstra klimat i tak bardzo rodzinnie. Czuję się "zaopiekowany" :) pełna profeska. Bardzo ludzka księgowość. :)
W
Witek
Serdecznie polecam. Dziewczyny przemiłe, profesjonalistki, empatyczne, ceny bardzo dostępne, miła atmosfera.
M
Maja
Polecam to biuro. Mądre i przemiłe Panie księgowe. :)
M
P
Michał P.
Z czystym sumieniem polecam !!! Pani Beata tak umie wszystko wytłumaczyć, że nagle zacząłem rozumieć księgowość i jej zasady ;) oczywiście ogólnie. Uśmiechnięta, miła i mądra. Księgowa skarb.
R
Ryszard
To biuro posiada same plusy. Księgowe z pasją, w dodatku przemiłe. Nigdzie nie chcieli się podjąć zrobienia mojego rozliczenia. A tu proszę, nie sprawiło problemu. Polecam!!!
A
Arek
Nigdy nie pisałem opinii...i nie wiem co napisać, bo ta księgowa jest jakby z innego świata :) w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie sądziłem, że tak miło i bezstresowo może przebiegać wizyta u księgowej !! Wiedza, kultura osobista, uśmiech, po prostu stereotyp księgowej obalony !! Polecam z całego serca.
J
S
Johny S
Professional Accounting. They save my time and money. I advise You this Office.
S
Sławek
Trafiłem do Pani Beaty z polecenia.....i nie mogłem lepiej trafić !!!! Kobieta Skarb. Polecam bo nigdy nie sądziłem, że wizyta u księgowej może byc przyjemna !!
K
Krystian
Trafiłem do biura szperając w internecie.....szczerze mówiąc nazwa mnie zainteresowała...i to był milowy krok. Nazwa oryginalna tak samo jak właścicielka, biuro - miło i ciepło jak w domu, oczy biegały wokół i podziwiały pomysłowość.... kreatywność. Jestem pod wielkim wrażeniem wszystkiego, a szczególnie profesjonalizmu Pani Beaty. Wielkie serce i mądra głowa. Nigdy nie wystawiałem nikomu żadnej opinii ...ale w tym przypadku musiałem !! Polecam.
K
R
Katarzyna R
Rewelacyjne biuro księgowe. Panie zawsze uśmiechnięte i zadowolone. Nie zostawiają człowieka bez odpowiedzi. Uwielbiam Draconis Liber i polecam innym z czystym sumieniem.
Z
Zbyszek
Pełen profesjonalizm w miłym wydaniu. Polecam szczerze.
R
Robert
W biurze tak przytulnie....że miło się tam chodzi....widac, że traktuje biuro jak drugi dom, a klientów trochę jak członków rodziny. A Pani Beata.... No cóż! Mądra sowa! Naprawdę polecam.
J
M
Janusz Miłek
Urodzone księgowe. Co mam na myśli??? Widać, że kobitki robią to co lubią. " Nie gryzą i nie warczą". Stwarzają aurę ciepła jednocześnie rzetelnie świadcząc usługi. Polecam!!!!
M
K
Michał Kowalewski
Konkretnie, fachowo z uśmiechem. Polecam
I
K
Iwona K.
Nie sądziłam, że takie księgowe istnieją. Zawsze myślałam, że to chłodne i bezwzględne osoby... Nic podobnego. Tak uczynnej i ciepłej osoby dawno nie spotkałam. Pełna wiedzy i ciepła. Idealna. Pomogła mi ze skomplikowana sprawą rocznego rozliczenia, wszystko sprawdziła dwa razy, no po prostu byłam zachwycona. Polecam.
E
E.Z.
Wspaniałe biuro. Przesympatyczna atmosfera, aż chce się dostarczać dokumenty w terminie i odwiedzić to miejsce. Już nie odwlekam swoich spotkań z księgową.
S
K
Sławomir K.
Doświadczona j pełna empatii osoba. Wie czego ludzie oczekują i jak im to dać. Polecam serdecznie.
J
J.
Wspaniała księgowa. Cierpliwa i z olbrzymią wiedzą. Polecam.
J
K
Janusz K.
Super księgowa przez duże S. Ta kobieta pozbawiła mnie lęków przed działaniem. Jej wiedza i doświadczenie sprawiły, że nowe wyzwania i rozwój działalności, nie jest niczym trudnym. Nie obawiam się kontroli. Wszystko mam dopilnowane.
G
W
Grażyna W.
Wspaniałe biuro. Księgowa cierpliwa, dokładna i systematyczna. Wiele lat zmagałam się z byłymi księgowymi i zostałam nagrodzona, gdy trafiłam do Draconis Liber. Polecam, Polecam i jeszcze raz Polecam.
A
A.G.
Księgowa z duszą. Pełna wiedzy i ciepła. O cierpliwości nie wspomnę. Polecam.