A-Z Instal Rafał Bajerski

A-Z Instal. Od projektu do efektu. Usługi hydrauliczne

Hydraulicy
pl. gen. Henryka Dąbrowskiego 54 /5, 93-208 Łódź Śródmieście, łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 952 579
603952579
biuro@azinstal.com.pl
426498009
Może cię zainteresować
A-Z Instal Rafał Bajerski

Informacje

O nas
Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić usługi hydrauliczne do domu, czy do firmy, możesz mieć pewność, że wykonamy je rzetelnie, szybko i solidnie. Obsługujemy przedsiębiorstwa i Klientów indywidualnych, którzy chętnie korzystają z naszej oferty. Szukając dobrych fachowców w zakresie hydrauliki, postaw na firmę A-Z Instal Rafał Bajerski.

Usługi hydrauliczne i instalacyjne świadczymy od wielu lat. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam na profesjonalne wykonywanie wszystkich zleceń. Zaufaj nam i Ty. Oferujemy między innymi instalacje gazowe, centralnego ogrzewania, instalacje hydrauliczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, system automatyki i regulacji kotłowni, kolektory słoneczne, wymianę wadliwych urządzeń, konserwację.

Dobre usługi hydrauliczne to kwestia nie tylko Twojego komfortu, lecz także ibezpieczeństwa. Skorzystaj ze sprawdzonej firmy A-Z Instal.

Zapraszamy!
Opis działalności
Firma A-Z Instal działa w branży hydraulicznej i zajmuje się wykonywaniem wszelkich prac związanych z instalacjami gazowymi, hydraulicznymi oraz wodno-kanalizacyjnymi. Firma świadczy szeroki wachlarz usług jak na przykład zamrażanie rur czy automatyka centralnego ogrzewania. Firma mieści się w Łodzi . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasz oferta obejmuje między innymi:

- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje hydrauliczne,
- instalacje centralnego ogrzewania,
- instalacje gazowe,
- instalacje elektryczne,
- instalacje alarmowe,

Zajmujemy się także instalacjami mieszanymi. Wykonujemy przeglądy wszystkich instalacji – grzejnikowych, wewnętrznych, podłogowych etc. Wykonujemy kominki z płaszczem wodnym, kolektory słoneczne oraz przyłącza do budynku. Obsługujemy także przydomowe oczyszczalnie ścieków i kotły gazowe, olejowe, na paliwo stałe. Świadczymy usługi spawalnicze.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Marki i specjalizacje
Specjalności firmy A-Z Instal to: profesjonalne usługi hydrauliczne, instalacje c.o., instalacje gazowe, wodno-kanalizacyjne i mieszane, zamrażanie rur, automatyka, kotłownie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

WUKO,