Gabinet Wróżb Maria Matusiak

Astrologia
ul. Próchnika 3 m. 8, 90-408 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(1)

Kontakt

Telefon
509 402 357
Adres korespondencyjny
ul. Próchnika 3 m. 8, 90-408 Łódź Śródmieście, łódzkie

Informacje

Siedzibą Gabinet Wróżb Maria Matusiak jest Łódź w województwie łódzkim. Działalność firmy koncentruje się na branży Astrologia.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: wrozkamaria@wp.pl lub telefonicznej 509 402 357 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 90-408 Łódź ul. Próchnika 3 m. 8,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Gabinet Wróżb Maria Matusiak: [kopiuj]
Uważamy, że Gabinet Wróżb Maria Matusiak poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Z
Ł
Agnieszka z Łodzi
Dziękuję. Jestem bardzo zadowolona i pozytywnie zaskoczona.! POLECAM.
K
Kolomuerte
Polecam, Bezblednie przewidziala date mojej smierci. szczerze polecam
Z
Zbyszek
Wróżka Maria potrafi łączyć intuicję z bogatą wiedzą z kilku dyscyplin wiedzy psychotronicznej, dzięki czemu otrzymujemy pogłębioną prognozę powiązaną z doradztwem- jak rozwiązać problemy życiowe. Polecam, warto!
D
dak
Super! Bezbłędnie przewidziała moje oceny szkolne!!! Kłopoty z wujkiem też trafiła!
A
anonim
jest to wrozka z prawdziwym darem,jest ciepla,mila,emanuje pozytywna energia.Seans u niej,to prawdziwy balsam dla duszy.
A
anonim
jest naprawde bardzo dobra wrozka,potrafi doskonale zaafirmowac czlowieka do zycia,a jeszcze do tego,to co mowi sprawdza sie.sama sie o tym przekonalam.
A
anonim
jest naprawde bardzo dobra wrozka,doskonale potrafi zaafirmowac czlowieka do zycia i do tego to co mowi naprawde sie sprawdza.
A
anonim
super
J
joasia
super
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.