Benek Kantor Lombard

Korzystne pożyczki pod zastaw

Lombardy
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 28, 90-135 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Benek Kantor Lombard

Informacje

Opis działalności
Benek to firma z siedzibą w Łodzi. Prowadzi tutaj m.in. lombard. Zajmuje się skupem przedmiotów, które mają odpowiednią wartość i umożliwia ich wykup w określonym czasie. Ponadto w swoim kantorze skupuje waluty zagraniczne i sprzedaje je. Kursy są regularnie aktualizowane, dlatego opłaca się tu kupować i sprzedawać walutę.
Produkty i usługi
Problemy z brakiem pieniędzy mogą się pojawić w wyniku długów, choroby, wypadku albo kradzieży. Niezależnie od tego, jaka jest przyczyna, firma Benek służy pomocą i zajmuje się pożyczkami pod zastaw. W lombardzie przyjmuje przedmioty, które przez określony czas właściciel może wykupić. Jeśli tego nie zrobi, przechodzą one na własność firmy. Skup obejmuje m.in. złoto i srebro, monety, a także inne metale szlachetne i biżuterię. Ponadto Benek płaci za telefony, sprzęt RTV i AGD oraz sprzęt muzyczny i komputerowy. Na ofertę składa się też skup nieruchomości oraz takich ruchomości jak:
-laptopy,
-tablety,
-samochody,
-rowery,

Wymieniona oferta to nie wszystko, czym zajmuje się firma, ponieważ w kantorze skupuje i sprzedaje euro, funty, dolary kanadyjskie, amerykańskie i australijskie, a także franki szwajcarskie i jeny. Kantor jest też miejscem obrotu koronami czeskimi, duńskimi, norweskimi i duńskimi, forintami, rublami, hrywnami i innymi pieniędzmi.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie firmy Benek. Po więcej warto zadzwonić albo wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń