Kancelaria Prawna Luxor Sp. z o.o.

Profesjonalna obsługa prawna

Radcy prawni
ul. Sienkiewicza 59, 93-008 Łódź Śródmieście, łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Kancelaria Prawna Luxor Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Prawna Luxor powstała w 2014 roku. Znajduje się na terenie Łodzi. Specjalnością zakładu jest doradztwo prawne.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa prawna. Kancelaria proponuje szeroki zakres działań szczególnie z dziedziny podatków. Radca prawny pomaga w trakcie kontroli podatkowej i postępowania przed sądem, w inwestycjach na terenie specjalnych stref ekonomicznych oraz w zmniejszeniu opodatkowania wynagrodzeń kadry zarządzającej. Oprócz tego pomoc prawna obejmuje sporządzanie dokumentacji cen transferowych wymiany handlowej i wskazywanie ryzykownych zachowań biznesowych, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo kontroli podatkowej.

Do zadań kancelarii należą również:

- tworzenie umów spółek, statutów i regulaminów,
- pomoc w sporach ze wspólnikami i pracownikami,
- reprezentacja klienta w sporach dotyczących nienależytego wykonania umowy lub niewykonania zaciągniętego zobowiązania,
- rejestracja i zakładanie spółki,
- windykacja należności,
- wywłaszczenia nieruchomości.

Jeśli chodzi o firmy, Luxor proponuje faktoring, który zapewnia prosty i szybki dostęp do kapitału obrotowego. To rozwiązanie pozwala przedsiębiorstwu w niezakłócony sposób uregulować swoje bieżące zobowiązania. Dodatkowo umożliwia uniknięcie strat z tytułu złych długów.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Judyta
Porad prawnych udziela bardzo kompetentny i rzetelny adwokat. Jestem bardzo zadowolona zarówno z poziomu obsługi, jak i jakości usług.
B
Bartłomiej
Kancelaria bardzo pomogła mi w skomplikowanej sprawie podatkowej. Jestem im bardzo wdzięczny za tę pomoc. Polecam !