Przychodnia Lecznicy Weterynaryjnej AS

Lecznice weterynaryjne
ul. Składowa 37 A, 90-127 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)
(5)

Informacje

Firma Przychodnia Lecznicy Weterynaryjnej AS prowadzi działalność w branży Lecznice weterynaryjne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Przychodnia Lecznicy Weterynaryjnej AS poprzez email: aswet@lecznica-as.lodz.pl lub telefon: (42) 209 13 00 .
Firma świadczy działalność pod adresem 90-127 Łódź ul. Składowa 37 A,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Przychodnia Lecznicy Weterynaryjnej AS: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Przychodnia Lecznicy Weterynaryjnej AS w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
H
H.DĘBSKA
DR. BALCERAK TO PRAWDZIWY PRZYJACIEL MAŁYCH I DUŻYCH ZWIERZĄT. Z OGROMNĄ TROSKĄ I PROFESJONALIZMEM PODCHODZI DO KAŻDEGO PROBLEMU. UMIE SŁUCHAĆ I WYJAŚNIAĆ. JUŻ NIGDY Z MOIM PIESKIEM NIE PÓJDĘ DO INNEJ KLINIKI. TO TUTAJ UZYSKAŁAM POMOC ZA CO JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA, NIE TYLKO JA BO GŁÓWNIE MÓJ MAŁY PIESEK TOFFI
N
nieznany
wspaniali lekarze...z prawdziwym podejsciem do stworzeń...
K
kszz
Ceny dość wysokie ale na prace lekarzy nie narzekam... szybko reagują...pomimo że zwierzątko trafiło do trzech różnych lekarzy to na razie zauważyłam że potrafią współpracować ze sobą i przekazywać sobie informacje na temat pacjenta... mam nadzieje że wyleczą moje stworzonko :( ...
N
nieznany
Wspanialam lecznica i doskonali fachowcy
C
cindy
Polecam szczególnie Dr. J.Charmasa bardzo dobra i troskliwa opieka.
P
podpis...
pozdrawiam p. dr Orzeł. Majlo dziekuje z wyleczenie i jha włascicielka tez....ania
E
O
K
ewa od kotów
dużo ciepła dla małych pacjentów profesjonalizm polecam!
T
Tomek
Dziwię się takim wpisom jak wpis "maciek". Ja nie mm problemu aby z moim psem trafiać do tego samego lekarza, wystarczy zadzwonić i dowiedzieć się kiedy dany lekarz jest w lecznicy. Jestem z lecznicy zadowolony i będę na pewno z niej korzystał.
J
B
Jadwiga B.
Mam psy i koty od zawsze. W ciągu tych kilkudziesięciu lat byłam w wielu lecznicach u wielu weterynarzy. Bywało różnie i dopiero gdy poznałam lekarzy z AS'a przekonałam się, że są lekarze o wielkim sercu i znający się na rzeczy. Każdy ma swoje doświadczenie, ja lecznicy nie zmienię. Polecam ich całym sercem.
H
henryk
o leczeniu - diagnozie - nie mają najmniejszego pojęcia, ceny z kosmosu, powinienem dać zero ! zwierze miało rozległe obrażenia wewnętrzne po wypadku a oni zdiagnozowali zapalenie płuc !
B
K
Beata Kowal
profesjonalne podejście lekarza, widać, że kochają tam zwierzęta. Polecam
M
A
Marek Adamski
tragedia po prostu brak lekarzy i kosmiczne ceny za które nie otrzymujemy niczego poza książkowa wiedzą młodych i niedoświadczonych lekarzy o ile tam można ich w ogóle nazwać !
A
Ania
Ta hodowla jest na bardzo dużym poziomie polecam 4 rasy.Kupiłam tam jednego psa rasy west highland white terier oprócz westiego jest szpic i pinczer itp.
M
Z
Z
Monika ze Zduńskiej Woli
Bardzo profesjonalne i zaangażowane podejście lekarzy do pacjenta. Mój pies był leczony w kilku innych łodzkich lecznicach i dopiero tutaj uzyskałam a własciwie mój pies został poddany badaniom które pozwoliły stwierdzic na co jest chory.POLECAM wszystkim idziekuję całemu zespołowi lecznicy.
M
maciek
Bardzo chcałbym dać pozytywną opinie,ale nie mogę. Leczone zwierzątko za każdym razem trafia do innego lekarza [nawet w przypadku kontynuacji leczenia] i diagnoza również za każdym razem inna. W sytuacjach krytycznych brak szybkiej zdecydowanej walki o zwierzątko, a raczej panika i zdziwienie,że coś złego w trakcie wizyty się dzieje. Powinienem dać ocenę niodpowiednią ,ale takiej niestety nie ma.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.