Valor Zarządzanie nieruchomościami

Z nami Twoje nieruchomości nie tracą na wartości

Nieruchomości
ul. Struga 16, 90-513 Łódź Śródmieście, łódzkie
Poniedziałek 08:30 - 16:30
Wtorek 08:30 - 16:30
Środa 08:30 - 16:30
Czwartek 08:30 - 16:30
Piątek 08:30 - 16:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię
Valor Zarządzanie nieruchomościami

Informacje

Opis działalności
Firmę Valor stworzyliśmy z myślą o wszystkich Klientach, którzy chcieliby powierzyć swoją nieruchomość doświadczonemu zarządcy, który utrzyma ją w dobrym stanie technicznym i będzie dbał o jej interesy. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi, a jej właścicielem jest Krzysztof Puciński. Na rynku działamy od 2003 roku. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Valor to firma, która od wielu zajmuje się obsługą nieruchomości. Do tej pory doskonale poznaliśmy rynek i potrafimy udzielić fachowego doradztwa wszystkim inwestorom, deweloperom, czy wspólnotom mieszkaniowym. Do naszych głównych usług należy zarządzanie nieruchomościami w taki sposób, aby nie traciły na wartości rynkowej. W przypadku realizacji usług dla spółdzielni, czy wspólnot mieszkaniowych, pomagamy w podjęciu decyzji gospodarczych, które będą satysfakcjonowały jak największą liczbę mieszkańców. Doradzamy w kwestii zagospodarowania planowanych nieruchomości. Wydajemy opinie techniczno-ekonomiczne. Oferujemy doradztwo dla przyszłych inwestorów. Zajmujemy się analizą rynku nieruchomości.

W skład naszej kadry wchodzą także uprawnieni rzeczoznawcy majątkowi, którzy przygotowują ekspertyzy oraz operaty szacunkowe dla takich obiektów jak:
- mieszkania i domy,
- lokale usługowe,
- obiekty komercyjne,
- obiekty użyteczności publicznej,
- obiekty sportowe i rekreacyjne,
- nieruchomości zabudowane,
- nieruchomości niezabudowane.

Prowadzimy także stronę internetową, przez którą nasi stali Klienci mogą sprawdzić wszystkie informacje prawne związane z nieruchomością. Z naszych usług korzystali już Klienci prywatni, deweloperzy oraz renomowane instytucje takie jak banki, restauracje, firmy farmaceutyczne, czy towarzystwa ubezpieczeniowe.

Gwarantujemy bezstronną wycenę nieruchomości popartą zdobytą wiedzą, a także aktualnymi trendami na rynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - firma Valor z Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
V
Viwafa
Administracja wspólnot mieszkaniowych to naprawdę ich specjalność. Świetnie się sprawdzają jako zarządcy.
O
Odpowiedz
Bardzo dobrze zarządzają naszym budynkiem. Kompletują wszystkie dokumenty, reprezentują nas przed instytucjami. Polecamy!
I
IqaPyn
Firma udostępniła mi stronę, na której na bieżąco mogę sprawdzać wszystkie informacje związane z nieruchomością. Polecam.
P
Patrycja
Moja nieruchomość wciąż jest w świetnym stanie dzięki ich sumiennej opiece, polecam.
D
Damian
Polecam ich usługi. Są rzetelni w kwestii przygotowywania operatów szacunkowych. Dokumenty przygotowują bardzo szybko i dostarczają je Klientowi.
D
Dybuk
Nasza spółdzielnia jest bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Mają odpowiednie kwalifikacje do zarządzania nieruchomościami. Przejmują wszystkie obowiązki i pilnują terminów wszystkich zebrań, prac konserwatorskich i innych zadań.
K
Karol
Polecam tę firmę, ponieważ doskonale znają rynek nieruchomości. Potrafią doradzić inwestorowi. Ich grupa składa się również z rzeczoznawców, którzy wystawiają opinię i badają stan prawny obiektów. Dzięki nim wiem, w co zainwestowałem.