Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek

Adwokaci
ul. Wólczańska 124 lok. 7, 90-527 Łódź Śródmieście, łódzkie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek działa w branży Adwokaci. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim w miejscowości Łódź.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 604 296... lub mailową: jszkudlarek-kancelaria@wp.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Wólczańska 124 lok. 7, 90-527 Łódź.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.75839N, 19.45456E. [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
A
Agnieszka
Polecam do rozwodu i spraw rodzinnych
D
DKowal
Świetny papuga od spraw karnych i nie tylko polecam i pozdrawiam mecenasa wdzieczny za.............. mecenas już wie, a chwalić się wypada - Kowal z Ł....
W
Wiesław
Adwokat godny polecenia. Wysokiej klasy fachowiec w sprawach rozwodowych i działach majątkowych. Prowadził mi trzy sprawy sądowe i wszystkie z sukcesem ! Polecam i pozdrawiam serdecznie.
P
Paweł
Bardzo dobry adwokat od spraw karnych komunikacyjnych, bardzo alr to bardzo mi pomógł w mojej sprawie gdzie początkowo uznano mnie za winnego spowodowania wypadku, ale dzieki pomcy i doświadczeniu mecenasa Szkudlarka udało się wyjaśnić sprawę i uniewinnić mnie i uzuskać odszkdowanie od faktycznego sprawcy wypadku, który do samego końca się wypierał. Wielki dziekuje i dozgonna wdzieczność za pomoc mecenasa od Pawła K.
K
Krzysiek
Mega mocny i skuteczny mecenas polecam
P
Paliko
Bardzo dobry adwokat wart polecenia sprawy karne w szczególności.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.