Devlom Karol Orzeł

Tworzymy strony internetowe, które odzwierciedlają wizję każdej firmy

Internet
ul. Wigury 8/9, 90-301 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
505 474 353
Może cię zainteresować
Devlom Karol Orzeł

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Karol Orzeł i jestem właścicielem firmy projektującej witryny internetowe Devlom. Nieprzerwanie od 2016 roku zajmujemy się realizowaniem projektów dla naszych kontrahentów. Swoją siedzibę mamy w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy doskonale czują się w środowisku kreowania stron internetowych. Dzięki niezbędnej wiedzy jaką posiadamy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nasze usługi na wysokim poziomie.

Stworzyliśmy firmę Devlom z myślą o innowacyjnym podejściu do tworzenia witryn, które usatysfakcjonują naszych kontrahentów oraz sprawią, iż tożsamość marki i wizja działalności będzie jeszcze bardziej spójna.

W ramach naszych usług zapewniamy m.in.:
- projektowanie strony,
- tworzenie treści multimedialnych,
- kodowanie projektu,
- analizę treści pod kątem pozycjonowania.

Wszystkie powyższe etapy składają się na utworzenie przekazu i identyfikacji firmy. W tym celu omawiamy każdy szczegół z naszymi klientami.

Podczas tworzenia witryny zbieramy wszelkie niezbędne informacji dotyczące przekazu, jaki ma nieść ze sobą strona. W ramach tego zajmujemy się wyborem odpowiedniego koloru, który odzwierciedli charakter danej marki, a także wybieramy odpowiednią czcionkę tekstu i ikony wraz z symbolami, które będą nieodłącznym elementem tworzącym logo i grafiki.

Dla chcących połączenia witryny internetowej z aplikacją mobilną oferujemy uniwersalną aplikację przyszłości PWA, która działa natelefonach z systemami Android, iOS, macOS, Windows i Chrome OS jednocześnie. Aplikacje te można łatwo dostosować i umieścić w sklepach Google Play, Apple Store lub w Microsoft Store.

Ponadto zapewniamy również ochronę przed złośliwymi atakami hakerów, tworząc wielowarstwowe zabezpieczenia zwiększające bezpieczeństwo witryny.

Dodatkowo tworzymy ultraszybkie strony w sytemach GRAV, które dzięki swojej otwartej strukturze daje wiele możliwości, w których możemy:
- proste strony informacyjne,
- strony produktów,
- portfolio,
- blogi,
- wizytówki biznesowe,
- strony rejestracyjne czy eCommerce.

Uzupełnieniem naszej oferty są spersonalizowane szablony phpBB w wersji 3.x, które mają zastosowanie w formach.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń