Amicus Sp. z o.o.

Lecznice weterynaryjne
ul. Łagiewnicka 81, 91-855 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Amicus Sp. z o.o. działa w branży Lecznice weterynaryjne. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim w miejscowości Łódź.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 695 522... lub napisz wiadomość e-mail na adres akredo@wp.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Amicus Sp. z o.o.. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Łagiewnicka 81, 91-855 Łódź.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.79739N, 19.45623E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Amicus Sp. z o.o. oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
I
P
Irena P.
Wspaniała lecznica, chirurg, który przeprowadza tam operację oraz dr.Anita profesjonalistka i z wielkim sercem dla zwierząt.cierpliwie wytłumaczy, doradzi. Uratowała nam kotkę, która po operacji w innej lecznicy była w agonii. Dziękuję.
M
MARIUSZ
NAJLEPSZA LECZNICA DLA ZWIERZĄT PODEJŚCJE DO ZWIERZĄT I WOGÓLE TA PANI JEST ANIOŁEM DLA ZWIERZĄT OBY WSZYSCY LEKARZE BYLI TACY, JAK PANI ANETA. POLECAM GORĄCO.
M
S
Marzena S.
Rewelacyjna lecznica, pani dr Anita ma super podejście do zwierząt, wyleczyła mojego kotka, miał problem z oczami, okazało się że to wirusowe, a w innej lecznicy ponad tydzień leczyłam bez efektu. Polecam gorąco!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.