Phe Service Sebastian Osetek

Montaż i serwis wymienników ciepła

ul. Łanowa 30/15, 91-110 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 750 382
Adres korespondencyjny
ul. Łanowa 30/15, 91-110 Łódź Bałuty, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Sebastian Osetek. Jestem właścicielem przedsiębiorstwa PHE Serivce. W mojej firmie zajmujemy się montażem i serwisem wymienników ciepła. Zakład umiejscowiony jest w Łodzi. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, a także na terenie krajów UE.
Produkty i usługi
Wymienniki ciepła to urządzenia, które sterują przepływem temperatury w pomieszczeniach i na halach produkcyjnych. Wykorzystywane są one najczęściej w hutnictwie, górnictwie, rafineriach, a także w elektrowniach. Ich prawidłowe funkcjonowanie zależy od tego, jak często były regenerowane i serwisowane.

Wybierając firmę PHE Serive, mają Państwo pewność, że zarówno montaż, jak i serwis wymienników zostanie przeprowadzony sprawnie. Przedsiębiorstwo dzięki nieustannemu rozwojowi jest w stanie przeprowadzić czyszczenie chemiczne wymienników. W ofercie zakładu znajduje się również czyszczenie innych urządzeń przemysłowych-wielkogabarytowych oraz instalacji przyłączeniowych.

Co więcej, korzystając z usług firmy, mogą Państwo liczyć na zrealizowanie takich usług jak:

- czyszczenie wytwornic pary,
- czyszczenie urządzeń przemysłowych,
- wymiana uszczelek w wymiennikach ciepła,
- przeglądy okresowe wymienników ciepła.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej przedsiębiorstwa z Łodzi. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń