Elbo Usługi pralnicze Elżbieta Urbańska

Specjalistyczna pralnia wodna

Pralnie i farbiarnie
ul. Łanowa 97, 91-110 Łódź Bałuty, łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(42) 655 84 41
Może cię zainteresować
Elbo Usługi pralnicze Elżbieta Urbańska

Informacje

Opis działalności
Elbo świadczy usługi pralnicze. Właścicielką jest Elżbieta Urbańska. Siedziba naszej działalności znajduje się w Łodzi. Działamy w branży od 1986 roku.
Produkty i usługi
Firma Elbo zajmuje się profesjonalną obsługą pralniczą na terenie Łodzi i okolic. Na rynku istnieje od 1986 roku, a jej właścicielem jest Elżbieta Urbańska. Oferta pralni skierowana jest przede wszystkim do właścicieli hoteli, restauracji i firm, ale swoje usługi świadczy również w kwestii prania pościeli dla szpitali. Oprócz branży hotelarskiej czy gastronomicznej, Elbo obsługuje także wszelkiego rodzaju lokale, sanatoria, szkoły oraz urzędy.

Pralnia wodna kieruje się nowoczesnymi technikami pralniczymi, gwarantując profesjonalną usługę, wysokiej klasy, nowoczesnym sprzętem. Do codziennej pracy używane są specjalistyczne środki, odpowiednie dla każdego rodzaju tkanin. Oprócz standardowego prania wodnego, firma oferuje również prasowanie i maglowanie pościeli.

Dodatkowo Elbo pierze:
-firany
-śpiwory
-obrusy
-kołdry
-ręczniki

W ofercie znaleźć można usługi skierowane bezpośrednio do hoteli i restauracji, albowiem pralnia zajmuje się również praniem poduszek, narzut, zasłon, serwet, a także odzieży roboczej i bielizny pościelowej.


Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy nie będą musieli martwić się o transport prania, firma zajmuje się bezpośrednim dowozem w uzgodnione przez klienta miejsce. Gwarantowany jest pełen profesjonalizm wykonywania zleceń.


Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Elbo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
B
Bożena
Nie mam zastrzeżeń do ich usług, oddałam im do wyprania poduszki i obrusy z mojej restauracji. Naprawdę szybko wyprali moje rzeczy, są pachnące i bardzo czyste.
J
Jagoda
Profesjonalna pralnia! Posiadają nowoczesne sprzęty i piorą najlepszymi środkami chemicznymi. Pozbyli się trudnej do zmycia plamy z mojej pościeli, jestem zadowolona.
P
K
Patrick K.
Polecam ich usługi! Prowadzę hotel, nawiązałem z nimi współpracę już jakiś czas temu. Piorą dla mnie pościele, wyprane tkaniny mogę odebrać od nich bardzo szybko.