Abak Biuro Rachunkowo-Konsultacyjne

Biuro Rachunkowe ABAK SC Pełna obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, płace

Biura rachunkowe
ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 91, 91-341 Łódź Bałuty, łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Abak Biuro Rachunkowo-Konsultacyjne

Informacje

Opis działalności
Biuro Rachunkowo-Konsultacyjne Abak SC znajduje się w Łodzi. Jest jedną z najstarszych tego typu firm działających w mieście, ponieważ została założona w 1992 roku. Zajmuje się kompleksowo księgowością i doradztwem podatkowym na zlecenie spółek i innych podmiotów gospodarczych oraz fundacji i osób fizycznych.
Produkty i usługi
Księgowość wiąże się z koniecznością dotrzymywania terminów, uzupełniania dokumentów i przelewania określonych kwot na konta urzędów państwowych. Na szczęście zadania tego typu można scedować na Biuro Rachunkowo-Konsultacyjne Abak, które m.in. zajmuje się prowadzeniem pełnej księgowości opartej na księgach handlowych. W ramach tej usługi księgowane są zdarzenia gospodarcze oraz prowadzone są m.in. ewidencje wyposażenia i środków trwałych, a także rejestry zakupu i sprzedaży VAT. Biuro zajmuje się również rozliczaniem podatków:
-PIT,
-CIT,
-VAT.
Ponadto klienci mogą zlecić przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych, sprawozdań dla GUS-u i sprawozdań dla NBP, a także zajęcie się sprawami kadrowo-płacowymi. W ramach nich pracownicy są zgłaszani do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Prowadzone są też ewidencje pracownicze i sporządzane są listy płac. Biuro Rachunkowo-Konsultacyjne Abak zajmuje się również prowadzeniem uproszczonej księgowości z księgami przychodów i rozchodów i prowadzeniem ryczałtu oraz karty podatkowej. Klienci mogą też skorzystać z doradztwa podatkowego, wyboru optymalnego opodatkowania i analizy podatkowej przyszłych przedsięwzięć biznesowych. Inne usługi podatkowe, którymi zajmuje się biuro to stały nadzór podatkowy i sporządzanie pism i odwołań do urzędów w sprawach dotyczących podatków.

Dodatkowe informacje dotyczące usług księgowych, którymi zajmuje się Biuro Rachunkowo-Konsultacyjne Abak można uzyskać telefonicznie albo e-mailowo. Warto też odwiedzić stronę internetową biura.
Certyfikaty
Właściciele biura są Doradcami Podatkowymi oraz posiadają uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wja_nowski
Wszystkie rozliczenia wykonują na czas. Cieszę się, że to biuro rachunkowe Abak odpowiada za księgowość mojej firmy.
R
Remigiusz
Dzięki Abak mam porządek w papierach i nie muszę się bać kontroli skarbówki.
A
Artur
Moje biuro rachunkowe! Od lat jestem ich klientem i nie zamierzam tego zmieniać.

Słowa kluczowe

vat,
zus,
abak,
pit,
cit,