Watertech

Projektowanie, budowa i serwis instalacji uzdatniania wody

Filtry
ul. Świtezianki 16, 91-496 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Watertech

Informacje

Opis działalności
Watertech to firma z Łodzi, założona w 1993 roku i prowadzona przez Dorotę Grzelak-Kowalczyk. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w handlu i usługach związanych z instalacjami uzdatniania wody. Dostarcza je do zakładów przemysłowych i obiektów mieszkalnych.
Produkty i usługi
Instalacje dostarczające wodę do domów jednorodzinnych, obiektów wielorodzinnych i zakładów przemysłowych to konieczność. Woda używana jest do celów spożywczych i gospodarczych, ale niekiedy jej jakość jest tak zła, że nie może być do tych celów stosowana. Rozwiązaniem przygotowanym przez firmę Watertech są specjalne instalacje, które uzdatniają wodę. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym systemów domowych i przemysłowych. Watertech przede wszystkim buduje stacje uzdatniania wody. W każdym przypadku, jeśli tylko jest taka konieczność może je zmodernizować albo rozbudować. Ponadto montuje we wskazanych obiektach:
-filtry węglowe
-filtry mechaniczne
-filtry narurowe
-instalacje odwróconej osmozy
-instalacje do odżelaziania wody
-instalacje do odmanganiania wody
-instalacje do dezynfekcji wody promieniami UV
-stacje zmiękczania wody
-instalacje odzyskiwania wody

Instalacje są wydajne i działają bez zarzutu. Firma po ich zamontowaniu oferuje rozruch, by mieć pewność, że spełniają swoją funkcję

Oferta przygotowana przez firmę Watertech jestbardzo rozbudowana. Więcej informacji o poszczególnych usługach można uzyskać dzwoniąc albo pisząc maila. Ponadto warto wejść na stronę internetową, gdzie poza ofertą można obejrzeć zdjęcia zrealizowanych inwestycji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe