Moto-Szlif s.c.

Naprawa i regeneracja głowic silnikowych i silników

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. 11 Listopada 3, 91-370 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Moto-Szlif s.c.

Informacje

Opis działalności
Firma Moto-Szlif funkcjonuje na rynku nieustannie od 1997 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Łodzi. Zakład posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie naprawy i regeneracji silników i głowic silnikowych.
Produkty i usługi
Moto-Szlif to firma, która od wielu lat sukcesywnie realizuje zlecenia w zakresie regeneracji głowic i silników samochodowych. Pracuje wyłącznie na najlepszych maszynach i obrabiarkach na rynku. Urządzenia takich marek jak Kempi, Berco, Kwik-Way, Mira, Walter, Trego i Provalve dają gwarancję niezawodności i precyzji oraz prawidłowego działania silników.

W ofercie działalności znajdują się między innymi nadwymiarowe komory wirowe do głowic silnika Diesla, regenerowane silniki, regenerowane i nowe głowice, a także części silnikowe.

Zakład zajmuje się także produkcją zestawów naprawczych do głowic silników Mercedes 601, 602 i 603.

Bogate doświadczenie w branży oraz odpowiednie kwalifikacje pracowników umożliwiają świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wszystkie zadania wykonywane są rzetelnie, terminowo i w bardzo dobrej cenie.

Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Moto-Szlif, której siedziba znajduje się w Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń