Moto-Szlif s.c.

Zajmujemy się usługami motoryzacyjnymi i produkcją części silnikowych

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. 11 Listopada 3, 91-370 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Moto-Szlif s.c.

Informacje

Opis działalności
W Moto-Szlif zajmujemy się naprawą i regeneracją silników oraz głowic silnikowych już od 1946 roku. Nasza siedziba mieści się w Łodzi, a założycielami firmy są Andrzej Urbanek i jego syn Marian Urbanek. Aktualnie naszą firmą zarządzają wspólnie K. Leszczyński i jego żona R. Urbanek-Leszczyńska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Produkty i usługi
W Moto-Szlif działamy na rynku motoryzacyjnym już od niemal siedmiu i pół dekady. Jesteśmy jednym z najdłużej działających na polskim rynku przedsiębiorstw w tej branży. Już od początku działalności zajmujemy się głównie naprawą oraz regeneracją silników, a także głowic silnikowych. Dzięki dekadom pracy i rozwijania firmy mieliśmy okazję do systematycznego aktualizowania i ulepszania naszego asortymentu maszyn i urządzeń, dzięki czemu aktualnie dysponujemy urządzeniami o precyzji niezbędnej przy pracach przy nowoczesnych silnikach takich marek jak: Kempi, Berco, Kwik-way, Mira, Trego, Provalve, czy też Walter. Praca na najlepszych obrabiarkach i maszynach na rynku jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości wychodzących spod naszych rąk silników.

Mieliśmy również dzięki temu okazję do stopniowego rozszerzania wachlarza oferowanych przez nas usług i produktów. Obecnie oferujemy między innymi:

- nadwymiarowe komory wirowe do silników Diesla,
- nowe i regenerowane głowice silnikowe,
- regenerowane silniki,
- zestawy naprawcze do głowic silników Mercedes 601, 602, 603,
- tłoki i tuleje silnikowe.

O wysokiej kulturze pracy i jakości wykonywanych przez nas usług świadczy otrzymanie w 1999 roku certyfikatu ISO:9001 oraz Certyfikatu Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Łodzi. Dodatkowo w 2007 roku zdobyliśmy nagrodę przedsiębiorstwa FAIR PLAY 2007.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby poznać więcej informacji na temat długoletniej historii naszej firmy, a także na temat oferty. Zachęcamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń