Daw Der Jacek Fliszewski

Pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu z pomieszczenia

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Admiralska 44a, 91-857 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 478 521
Adres korespondencyjny
ul. Admiralska 44a, 91-857 Łódź Bałuty, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Daw Der zlokalizowana jest w Łodzi. W 2013 roku rozpoczęliśmy prowadzenie działalności. Właściciel to Jacek Fliszewski.
Produkty i usługi
wiemy, że prowadzimy niezwykle ważne usługi. Dzięki nam mogą Państwo bez problemu pozbyć się wszelkich uciążliwych stworzeń z mieszkań. Zajmujemy się pracami z zakresu DDD. Umożliwia to w szybki i bezpieczny sposób eliminację szkodników.


Wykonujemy deratyzację, dezynsekcję i dezynfekcję. Ponadto zabezpieczamy otoczenie przed ponownym wtargnięciem niechcianych gości. Prace realizujemy zgodnie z systemami HACCP, GMP, GHP.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i nieustannym uczestnictwem w szkoleniach czy kursach. Zapewniamy pozbycie się szkodników, drobnoustrojów oraz nieprzyjemnych zapachów. W ofercie mamy także odkomarzanie działek.

Uzupełnieniem oferty jest ozonowanie i usługisprzątające. Podejmujemy się pracy w mieszkaniach, biurach i innych instytucjach. Skrzętnie łączymy jedno z drugim i za sprawą wykonywania przez nas porządków, mogą być Państwo pewni, że zabezpieczeni są także przed szkodnikami wszelkiego typu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń