Epi Narzędziownia Bis. Sp. z o.o.

Sprzedaż - Doradztwo - Serwis. Cokolwiek robisz my dostarczamy narzędzia.

Narzędzia
ul. Aleksandrowska 67/93, 91-205 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(42) 671 73 53
Serwis elektronarzędzi - Łódź, ul. Rokicińska 312
422574080
epi@epibis.com.pl
http://www.epibis.com.pl
Sprzedaż internetowa
509330847
http://www.narzedziowniabis.na.allegro.pl
Adres korespondencyjny
ul. Aleksandrowska 67/93, 91-205 Łódź Bałuty, łódzkie

Informacje

O nas
Historia naszych Spółek zaczyna się w 1996 roku, kiedy w wyniku przekształceń prywatyzacyjnych w ABB Elta zostaje wydzielony Dział Narzędziowni i przyjmuje nazwę ZWUP Narzędziownia Sp. z o.o. Spółka początkowo zatrudnia 40 osób, specjalistów w zakresie wykonawstwa narzędzi specjalnych. Wydział Narzędziowni już wtedy posiada ponad 40-to letnią tradycję. W okresie ponad 50 lat działalności wykonano w nim około 100 000 przyrządów i narzędzi specjalnych, potrzebnych do produkcji transformatorów, przekształtników, aparatury trakcyjnej kolejowej, tramwajowej, wózków akumulatorowych i aparatury dźwigowej.

W wyniku dalszych zmian prywatyzacyjnych w ABB Spółka z o.o. ZWUP Narzędziownia wciela w swoje struktury kolejne Wydziały – Mechaniczny i Spawalni. Pojawił się też nowy profil działalności związany z wykonawstwem kadzi i komponentów do kadzi dla transformatorów mocy i transformatorów rozdzielczych (kompleksowa obróbka blach z wykorzystaniem maszyn CNC).

Rozwój Spółki, a z nim rosnące potrzeby zakupu materiałów i narzędzi oraz serwisu narzędzi i urządzeń, przyczyniły się dopowstania w 2000 roku firmy handlowo-usługowej: EPI "Narzędziownia BIS" Sp. z o.o. Aktualnie Spółka wyspecjalizowała się doradztwie technicznym związanym z doborem narzędzi i technologii oraz w sprzedaży profesjonalnych narzędzi i materiałów. Prowadzi serwis elektronarzędzi oraz narzędzi pomiarowych a także laboratorium pomiarowe.

Wciąż rosnące zatrudnienie w ZWUP Narzędziownia Sp. z o.o. i różne profile działalności dwóch podstawowych Wydziałów (Wydział Obróbki Skrawaniem, w tym Zakład Narzędziowni oraz Wydział Spawalni) skłoniły właścicieli do podziału Spółki. W wyniku podziału, w 2003 roku, powstała trzecia Spółka o nazwie Przemysłowe Urządzenia Technologiczne w skrócie PUT Sp. z o.o. specjalizująca się w obróbce skrawaniem. Od początku działalności postawiony został nacisk na nowe technologie z wykorzystaniem maszyn CNC.
Opis działalności
Jesteśmy spółką handlowo-usługową, wyspecjalizowaną w doradztwie technicznym związanym z doborem narzędzi i technologii oraz w sprzedaży hurtowej i detalicznej profesjonalnych narzędzi i materiałów pośrednio produkcyjnych. Prowadzimy serwis elektronarzędzi oraz laboratorium pomiarowe. Jesteśmy spółką handlowo-usługową, wyspecjalizowaną w doradztwie technicznym związanym z doborem narzędzi i technologii oraz w sprzedaży hurtowej i detalicznej profesjonalnych narzędzi i materiałów pośrednio produkcyjnych.
Produkty i usługi
Naszym Klientom gwarantujemy:
- kompleksową obsługę podczas całego procesu produkcyjnego,
- wysoką jakość oferowanych towarów i usług,
- profesjonalizm w zakresie doradztwa technicznego,
- szybkość i terminowość dostaw.

Oferta handlowa

Ważnym jest, by dać naszym Klientom pewność dokonania słusznego wyboru, dlatego współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi producentami, których wyroby spełniają normy jakościowe.

Prowadzimy sprzedażhurtową i detaliczną. Nasz asortyment podzielony jest na 9 grup towarowych.

Oferta usługowa
...łatwo jest sprzedać, trudniej wziąć za to odpowiedzialność... Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy profesjonalny serwis elektronarzędzi. Prowadzimy również laboratorium pomiarowe, w którym wzorcujemy i naprawiamy przyrządy pomiarowe do pomiaru długości i kąta oraz elektryczne przyrządy pomiarowe.
Zachęcamy do współpracy z przekonaniem, iż będzie to nasz wspólny sukces.

Narzędzia ręczne:

Klucze płaskie
Klucze płasko – oczkowe
Klucze nasadkowe
Klucze dynamometryczne
Klucze nimbusowe
Nasadki
Szczypce uniwersalne
Szczypce boczne
Młotki
Siekiery

Materiały ścierne:

Tarcze ocierne o spoiwie ceramicznym
Tarcze ocierne o spoiwie żywicznym
Tarcze diamentowe
Segmenty ścierne
Tarcze listkowe
Krążki ścierne
Tarcze listkowo – trzpieniowe
Ściernice trzpieniowe
Ściernice diamentowe
Ściernice ceramiczne
Pasy szlifierskie bezkońcowe

Spawalnictwo:

Spawarki TIG
Spawarki MIG/MAG
Druty spawalnicze
Elektrody
Pręty
Urządzenia do cięcia gazowego
Urządzenia do spawania gazowego
Osprzęt do cięcia gazowego
Osprzęt do spawania gazowego

Narzędzia skrawające:

Narzynki
Gwintowniki
Zestawy narzędzi do gwintowania
Wiertła
Nawiertaki
Frezy
Rozwiertaki
Pogłębiacze
Noże tokarskie
Płytki skrawające

Osprzęt maszynowy:

Uchwyty tokarskie
Kły tokarskie
Trzpienie
Oprawki
Tuleje
Imadła ślusarskie
Imadła maszynowe

Przyrządy pomiarowe:

Suwmiarki
Mikrometry
Średnicówki
Transametry
Czujniki zegarkowe
Wysokościomierze
Płytki wzorcowe
Szczelinomierze
Marki i specjalizacje
* Narzędzia pneumatyczne
* Przyrządy pomiarowe
* Osprzęt maszynowy
* Narzędzia skrawające
* Spawalnictwo
* Materiały ścierne
* Elektronarzędzia
* Narzędzia ręczne

Abicor-Binzel, Baildon Wiertła, Baildonit, Bison-Bial, Bosch, Dolfamex, Dremel, Esab, Fanar, Fenes, Festool, Grodzisk, Jango, Korund, Kuźnia, Makita, Millwaukee, Mitutoyo, Ozas, Perun, Pferd-VSM, Pomet, Protool, Rais, Sandvik Coromant, Skil, Skil Masters, Stahlwille, Stanley, Tesa, Ultra, Union-Vis, VBW, Wapienica.
Certyfikaty
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wielu znaczących na naszym rynku producentów: Beta, Stahlwille, Stanley, VBW, Bosch, Dremel, Festool, Makita, Millwaukee, Protool, Rems, Skil Masters, Pferd-VSM, Saint-Gobain Abrasives (Korund), Abicor-Binzel, Esab, Rais, CST Berger, Mitutoyo, Somet, Stahlwille, Stanley, Tesa, Shinano, Bahco, Baildon Wiertła, Dolfamex, Fanar, Fenes, Pafana, Sandvik-Baildonit, Sandvik Coromant, Ultra, Wapienica, Bison-Bial, Jango, Statoil, ZM Kolno.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

cnc,
beta,
esab,
enar,