Chemia-Łódź S.A.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna odczynników chemicznych i surowców

Hurtownie środków chemicznych
ul. Brukowa 27, 91-341 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(42) 640 72 58
Chemia-Łódź S.A.

Informacje

Opis działalności
Chemia-Łódź to firma zajmująca się sprzedażą środków chemicznych klientom hurtowym i detalicznym. Spółka z Łodzi kontynuuje tradycje m.in. założonej w 1902 roku firmy Kazimierza Monitza „Przetwory chemiczne”. Większe ilości produktów dostarcza własnymi samochodami, a mniejsze sprzedaje w firmowym sklepie.
Produkty i usługi
Duży wybór, wysoka jakość i atrakcyjne ceny wyróżniają firmę Chemia-Łódź spośród innych hurtowni chemicznych. Tutaj można zakupić hurtowe lub detaliczne ilości produktów, skorzystać z usług rozlewania i konfekcji oraz zlecić transport firmowymi pojazdami na wskazane miejsce. Oferta hurtowni obejmuje przede wszystkim surowce i chemikalia, w tym aceton, alkohol etylowy, amoniak, sól, siarkę, a także chlorki i kwasy. Do chlorków zaliczane są m.in. chlorek wapna, niklu, magnezu i cynku, a do kwasów mrówkowy, azotowy, borowy, siarkowy i solny. Na ofertę składają się też odczynniki chemiczne, takie jak:
-bibuły,
-sączki,
-odważniki analityczne,
-papierki wskaźnikowe,
-organiczne odczynniki chemiczne,
-związki srebra.

Chemia-Łódź sprzedaje też butelki i kanistry o różnej pojemności, rozcieńczalniki, farby i lakiery oraz kleje. Ofertę uzupełniają środki chemii gospodarczej i artykuły gospodarstwa domowego, np. szczotki, folie i pasty czyszczące, a także tworzywa sztuczne i gumy.

Więcej informacji o produktach sprzedawanych przez spółkę Chemia-Łódź zamieszczono na stronie internetowej. Kontakt z firmą możliwy jest e-mailowo lub telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń