Bud-Lux. Antosik K.

Gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług i przystępne ceny!

Odkurzacze centralne
ul. Cebertowicza 53, 91-164 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
503 738 066
Adres korespondencyjny
ul. Cebertowicza 53, 91-164 Łódź Bałuty, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Bud-Lux znajduje się w Łodzi. Właścicielem jest Krzysztof Antosik. Działamy nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizujemy się w montażach odkurzaczy centralnych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i montaż odkurzaczy centralnych oraz saun fińskich. Zajmujemy się także wentylacją i rekuperacją.

Centralny odkurzacz
System centralnego odkurzania składa się z jednostki centralnej (odkurzacza) zainstalowanej na stałe w dowolnym pomieszczeniu gospodarczym, np. piwnicy, garażu, kotłowni czy strychu. Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest analogiczne do sprzątania urządzeniami przenośnymi, z tą różnicą, że w czasie sprzątania używamy tylko węża ssącego, nie musimy nosić za sobą ciężkiego i nieporęcznego odkurzacza. Komfort takiego rozwiązania daje się odczuć zwłaszcza w domupiętrowym, gdzie z niewygodnym i przeważnie dość ciężkim odkurzaczem trzeba się przemieszczać na piętro, a nierzadko także na poddasze. Nie trzeba także marnować czasu na wymianę worków odkurzacza przenośnego. Raz na 5 - 6 miesięcy wystarczy wysypać kurz z pojemnego zbiornika.

Rekuperacja
Instalacja wentylacyjna z odzyskiem ciepła to nie trend mody, którym należy kierować się przy budowie lub modernizacji domu. Jest to wręcz konieczność wynikająca ze specyfiki budowy domu z nowoczesnych materiałów. Uszczelniona stolarka całkowicie eliminuje dotychczas stosowany (grawitacyjny) sposób wentylacji budynków. W efekcie następuje koncentracja szkodliwych dla zdrowia składników w powietrzu, takich jak: dwutlenek węgla, para wodna i zanieczyszczeń mechanicznych - drobin kurzu.

Sauna Fińska
Kąpiel w saunie działa pozytywnie na:

- układ krążenia i oddychania,
- pobudza pracę gruczołów dokrewnych i układu odpornościowego,
- usprawnia narządy ruchu,
- uelastycznia skórę, a także ją oczyszcza.

Regularne kąpiele w saunie - najlepiej jeden raz w tygodniu - zapobiegają wielu chorobom jak również przynoszą efekty w ich leczeniu.

Zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń