Żab-trans Piotr Żabski

Montaż, demontaż i serwis regałów magazynowych

Wyposażenie magazynów
ul. Fizyczna 1, 91-168 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Żab-trans Piotr Żabski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Żab-Trans znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Piotr Żabski, oferuje usługi związane z wyposażeniem magazynowym. Firma ma duże doświadczenie w tego typu działaniach, ponieważ jest obecna na rynku od 2010 roku. Wykonuje zlecenia dla różnych podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Przestrzeń magazynowa kosztuje, dlatego właściciele i wynajmujący magazyny poszukują rozwiązań, które umożliwiają przechowywanie większych ilości ładunków. Najlepszym wyjściem jest zainwestowanie w specjalne konstrukcje magazynowe, czyli regały. Duży wybór tego typu konstrukcji pochodzących od renomowanych producentów i to sprzedawanych w atrakcyjnych cenach posiada Żab-Trans. Przedsiębiorstwo oferuje dostarczenie regałów na wskazane miejsce oraz:
-montaż magazynów samonośnych,
-montaż regałów półkowych,
-montaż regałów paletowych,
-montaż regałów typu Push Back,
-montaż regałów typu Radioshuttle,
-montaż regałów typu Drive-In.

Montowane są też przez pracowników firmy regały automatyczne, wspornikowe, sklepowe i akcesoria regałowe. Wszystkie konstrukcje stawiane są w sposób zapewniający optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej i bezpieczeństwo użytkowników. Zlecenia kończą się przygotowaniem dokumentów wymaganych przez Państwową Inspekcję Pracy.

Firma Żab-Trans w razie potrzeby przestawia też regały, demontuje je i poddaje przeglądom stanu technicznego. Wykrycie uszkodzeń i rdzy prowadzi do kompleksowego serwisu, po którym regał jest ponownie w 100% gotowy do użytku.

Dodatkowe informacje o usługach wykonywanych przez Żab-Trans znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą jest możliwy pod podanym numerem telefonu albo e-mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe