Atline

Kompleksowe zabezpieczanie obiektów biurowych, przemysłowych i specjalnych

Instalacja systemów alarmowych
ul. Franciszkańska 125, 91-845 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Atline
ul. Franciszkańska 125, 91-845 Łódź Bałuty, łódzkie
Strona www
Telefon
Atline

Informacje

Opis działalności firmy Atline w Łódź
Siedziba firmy Atline znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1993 roku. Od początku działalności skupia się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa ludzi i obiektów. Spółka projektuje odpowiednie instalacje, sprzedaje urządzenia oraz zajmuje się ich precyzyjnym montażem.
Produkty i usługi
Atline skupia się na dostarczaniu rozwiązań zabezpieczających przed kradzieżami, dewastacją i szpiegostwem obiekty przemysłowe, biurowe i specjalne, np., należące do wojska i służb mundurowych. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów i stosowanie nowoczesnych oraz wpisujących się w oczekiwania klientów urządzeń. Przykładem stosowanych przez spółkę instalacji są bariery potrójnej technologii składające się z czujników mikrofalowych, bariery mikrofalowej i bariery podczerwieni. Można też zamówić same bariery podczerwieni w odmianie zewnętrznej i wewnętrznej oraz bariery mikrofalowe. Dostępne są również czujniki dualne łączące zalety czujników mikrofalowych i podczerwieni oraz napłotowe systemy detekcji intruzów. Oferta obejmuje także:
-zamki szyfrowe elektroniczne,
-zamki szyfrowe mechaniczne,
-kamery,
-kamery termowizyjne,
-zakopywane systemy ochrony obwodowej,
-kable sensoryczne,
-zabetonowane systemy alarmowe.

Uzupełnieniem oferty są czujniki wykrywające dym i ogień, ostrzowe ogrodzenia i systemy łączności jawnej oraz niejawnej.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Atline. Po więcej najlepiej zadzwonić albo napisać maila. Warto też wejść na stronę internetową.

Zasięg działania
Firma Atline z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe