"Animal" Przychodnia Weterynaryjna A. Gierulski K. Kalisz

Lecznice weterynaryjne
ul. Franciszkańska 91, 91-838 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
(42) 656 90 70
Adres korespondencyjny
ul. Franciszkańska 91, 91-838 Łódź Bałuty, łódzkie

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Animal" Przychodnia Weterynaryjna A. Gierulski K. Kalisz jest Lecznice weterynaryjne. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Pracownicy "Animal" Przychodnia Weterynaryjna A. Gierulski K. Kalisz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (42) 656 90 70
Adres wykonywania działalności przez "Animal" Przychodnia Weterynaryjna A. Gierulski K. Kalisz to ul. Franciszkańska 91, 91-838 Łódź. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że "Animal" Przychodnia Weterynaryjna A. Gierulski K. Kalisz poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
G
grzech
2007-07-30 00:00:00
świetnie lekarka z nocnego dyżuru cewnikowała mi psa bardzo miła ciepła i fachowa DZIĘKI!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.