"Auto-Mark"

Wulkanizacja i serwis opon

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Gliniana 5/7, 91-336 Łódź Bałuty, łódzkie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
794997730
"Auto-Mark"

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Auto-Mark znajduje się w Łodzi. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marek Grzejda. Naszą specjalnością są usługi wulkanizacyjne. Nasza firma działa na rynku od 1996 roku i dostarcza najlepsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach.
Produkty i usługi
Oferujemy szeroki zakres usług wulkanizacyjnych. Dysponujemy nowoczesnym warsztatem, który jest wyposażony w wysokiej klasy narzędzia. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższy standard obsługi oraz sprawną realizację wszelkich prac. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem.

Zatrudniamy kadrę doświadczonych mechaników. Sprawnie wykonamy sezonową zmianę opon oraz liczne usługi serwisowe. Oferujemy ich konserwację, wyważanie oraz łatanie dziur zarówno w dętce, jak i w oponie.

Oferta:
- wymiana opon,
- wyważanie kół,
- malowanie felg,
- naprawa opon,
- prostowanie felg,
- pompowanie kół azotem,
- programowanie i wymiana czujników ciśnienia.

Ponadto świadczymy usługi w zakresie sprzedaży części zamiennych do samochodów wszystkich marek oraz kompleksowo serwisujemy klimatyzację.

Cieszymy się licznym gronem stałych, zaufanych Klientów. Przez wiele lat istnienia na rynku, ugruntowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku i słyniemy z dobrej opinii.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Auto-Mark z Łodzi. Szczegółowe informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń