Auto-Mark

Wulkanizacja i serwis opon

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Gliniana 5/7, 91-336 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto-Mark
ul. Gliniana 5/7, 91-336 Łódź Bałuty, łódzkie
NIP
7261707883
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
794997730
Auto-Mark

Informacje

Opis działalności firmy Auto-Mark w Łódź
Siedziba Auto-Mark znajduje się w Łodzi. Naszą specjalnością są usługi wulkanizacyjne. Ponadto prowadzimy sprzedaż części zamiennych do samochodów. Działamy na rynku od 1996 roku.
Produkty i usługi
Oferujemy szeroki zakres usług wulkanizacyjnych. Dysponujemy nowoczesnym warsztatem, który jest wyposażony w wysokiej klasy narzędzia. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższy standard obsługi oraz sprawną realizację wszelkich prac. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem.

Zatrudniamy kadrę doświadczonych mechaników. Sprawnie wykonamy sezonową zmianę opon oraz liczne usługi serwisowe. Nasza oferta to:
- wymiana opon,
- wyważanie kół,
- malowanie felg,
- naprawa opon,
- prostowanie felg,
- pompowanie kół azotem,
- programowanie i wymiana czujników ciśnienia.

Ponadto świadczymy usługi w zakresie sprzedaży części zamiennych do samochodów wszystkich marek oraz kompleksowo serwisujemy klimatyzację.

Cieszymy się licznym gronem stałych, zaufanych klientów. Przez wiele lat istnienia na rynku, ugruntowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku i słyniemy z dobrej opinii.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Auto-Mark z Łodzi. Szczegółowe informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Auto-Mark z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń