Eco Piotr Świątczak Dachy, Dachy Płaskie, Dachy Zielone

Kompleksowa budowa dachów płaskich i montaż pokryć dachowych

Dachy i usługi dekarskie
ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź Bałuty, łódzkie
(19 opinii) napisz opinię
Eco Piotr Świątczak Dachy, Dachy Płaskie, Dachy Zielone
ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź Bałuty, łódzkie
NIP
7261019083
Telefon
Eco Piotr Świątczak Dachy, Dachy Płaskie, Dachy Zielone

Informacje

Opis działalności firmy Eco Piotr Świątczak Dachy, Dachy Płaskie, Dachy Zielone w Łódź
Siedziba naszej firmy Eco mieści się w Łodzi, skąd działamy nieprzerwanie od 1995 roku świadcząc usługi z zakresu budowy i montażu dachów płaskich. Właścicielem jest Piotr Świątczak. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Dachy przygotowywane przez naszych fachowców spełniają wszelkie z funkcji przewidzianych dla tego typu konstrukcji. Nie tylko chronią wnętrze domu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale taże pełnią funkcję izolacyjną, co przekłada się na ochronę budynku przed utratą ciepła.

Taki efekt udaje nam się osiągnąć dzięki wykorzystaniu najlepszych dostępnych materiałów oraz narzędzi. Klientom oferujemy wykonanie dachów w systemach tradycyjnych, o układzie warstw takim jak paroizolacja, termoizolacja oraz hydroizolacja, lub o odwróconym układzie takim jak hydroizolacja, termoizolacja oraz balast. Nasza oferta to:
- dachy balastowe,
- dachy zielone,
- dachy eksponowane,
- pokrycia hal przemysłowych.
Po wykonaniu usług przekazujemy Klientom niezbędną dokumentację dotyczącą konstrukcji. Klienci mogą także skorzystać z doradztwa na każdym etapie trwania prac. Nie robimy im problemu kiedy jesteśmy proszeni o naniesienie zmian lub wykonanie dodatkowych, niekonsultowanych wcześniej usług.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Eco Piotr Świątczak Dachy, Dachy Płaskie, Dachy Zielone z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(19 opinii) napisz opinię
K
K.Tomasik
Polecam każdemu kto szuka dobrej ekipy zajmującej się budową dachów. To specjaliści z dużym doświadczeniem, jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy.
M
Mezox
Wykonywali dla nas systemy o odwróconym układzie warstw, doskonale nam doradzili, wszelkie prace wykonane w terminie. Polecam.
L
Leszek
Korzystaliśmy z ich usług podczas budowy domu, zajmowali się budową dachu płaskiego w naszym budynku. Profesjonalna realizacja zlecenia, konkurencyjna cena. Polecam ich ofertę.
H
Hraqia
Usługi dekarskie w ich wykonaniu to coś, na co nie trzeba było mnie długo namawiać. Po uzgodnieniu szczegółów zlecenia oraz zaprezentowaniu swojego portfolio od razu mnie do siebie przekonali. Polecam serdecznie!
D
Dlusi
Montaż dachów zielonych przeprowadzony wzorowo. Gorąco polecam!
M
monaL326
Serdecznie polecam. Ich dachy płaskie spełniają wszelkie z oczekiwań.
O
Otibo
Współpraca z nimi była bardzo przyjemna od projektu aż po jego wykonanie. Serdecznie polecam firmę Eco za wykonanie profesjonalnych dachów na domkach na mojej działce.
M
Mario_M
Profesjonalnie wykonują dachy płaskie. Od razu widać, że znają się na fachu. Mój dach wykonany przez firmę Eco pięknie się prezentuje oraz znakomicie spełnia swoją funkcję.
L
Lukian289
Tylko dzięki firmie Eco mogę cieszyć się przepięknym i solidnie wykonanym zielonym dachem. Zdecydowanie polecam każdemu poszukującemu. W tej cenie naprawdę warto się zdecydować.
A
Alicja
Jestem zaskoczona jak ładnie może wyglądać dach. To naprawdę ozdoba domu. Do tego jest niezwykle solidny. Wystarczy na długie lata.
E
Ewa
Dobrze, że zajmują się dachami nowoczesnymi. Mam taki projekt domu i pewnie zdecyduję się na tę firmę.
J
Justyna
Nie można powiedzieć o nich złego słowa. Bardzo się starają i wiedzą, jak powinien wyglądać porządny dach.
J
Jola
Dachy tej firmy są niezaprzeczalnie najlepsze. Ładnie wyglądają i są bardzo solidne.
B
Bartłomiej
Super się z nimi uzgadnia szczegóły. Wszystko zapamiętują i robią dokładnie tak, jak sobie tego życzył klient. To przecież ważne.
N
Noemi
Mam zaufane do tej firmy. W dwóch domach zakładali mi dachy. Pierwszy raz już dwadzieścia lat temu, a drugi zaledwie rok. Na tym widać, jak zmieniła się moda i materiały.
E
Ekipa
Pan Swiątczak stracił wszystkich pracowników, a niestety zgrana ekipa robi dachy tylko już w innej firmie. Życzymy powodzenia była ekipa??
M
mvs
Po rozmowie i wycenie nagle brak kontaktu zupełnie nieporozumienie
F
Filatelista
Brak kontaktu brak odpowiedzi mimo prowadzonych rozmów
P
K
Paweł Korobach
Nie polecam tą firma, zero kontaktu, są nieadekwatni ludzi.