Zakład Usług Kominiarskich s.c. Grzegorz Nowak Jerzy Bednarkiewicz

Kompleksowe usługi kominiarskie

Kominiarze
ul. Julianowska 9/190, 91-473 Łódź Bałuty, łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Zakład Usług Kominiarskich s.c. Grzegorz Nowak Jerzy Bednarkiewicz

Informacje

Opis działalności
Zakład Usług Kominiarskich prowadzony przez mistrzów kominiarskich Grzegorza Nowaka i Jerzego Bednarkiewicza znajduje się w Łodzi. Jest rodzinną firmą działającą na lokalnym rynku usług od dwóch pokoleń. Kominiarze wykonują prace na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji publicznych.
Produkty i usługi
Zakład Usług Kominiarskich to firma skupiająca doświadczonych kominiarzy Grzegorza Nowaka i Jerzego Bednarkiewicza, którzy dbają o bezpieczeństwo klientów na każdym etapie działalności. Zapewniają indywidualne podejście do zleceń, w tym dotrzymywanie terminów i przykładanie się do swoich obowiązków. Kominiarze postępują zgodnie z obowiązującymi przepisami, a podczas pracy korzystają ze sprawdzonych rozwiązań oraz nowoczesnych urządzeń, takich jak kamery do sprawdzania przewodów kominowych. Kominy są przez kominiarzy także czyszczone i uszczelniane, a ponadto zajmują się oni montażem nowych wkładów kominowych wykonanych ze stali kwasoodpornej. Oferta Zakładu Usług Kominiarskich obejmuje również:
-montaż nasad kominowych,
-opinie kominiarskie,
-przeglądy wentylacji,
-udrażnianie kominów,
-regulacje pionów kominowych,
-czyszczenie kotłów CO,
-udrażnianie przewodów wentylacyjnych,
-typowanie do gazu,
-opinie do gazowni.

Więcej informacji dotyczących prac wykonywanych przez Zakład Usług Kominiarskich znajduje się na stronie internetowej. W sprawie firmowych prac można zadzwonić i umówić wizytę.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Błażej
Komin wyczyszczony szybko i dokładnie.
K
kris1967
Najlepsi kominiarze w mieście. Polecam ich usługi.

Słowa kluczowe