Andrzej Kostrzewa Prace Montażowe Na Wysokościach

Przeprowadzamy kompleksowe remonty elewacji

Prace elewacyjne
ul. Lechicka 19, 91-230 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 570 996
Andrzej Kostrzewa Prace Montażowe Na Wysokościach

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmująca się pracami montażowymi na wysokościach ma swoją siedzibę w Łodzi. Właścicielem firmy jest Andrzej Kostrzewa.
Produkty i usługi
Zajmujemy się usługami w zakresie budownictwa, specjalizujemy się w wykonywaniu ociepleń przy użyciu metody "lekko-mokrej". Oferujemy remonty zabytkowych elewacji, zajmujemy się odtwarzaniem zniszczonych elementów sztukatorskich.

Remontujemy:
- klatki schodowe,
- schody,
- balkony
- balustrady.

Oferujemy Państwu naprawę i wymianę rynien oraz dachów, zajmujemy się układaniem kostki brukowej i granitowej, ułożymy dla Państwa parkingi, podjazdy, chodniki, schody oraz tarasy. Przeprowadzamy wymianę balustrad i remonty balkonów. Zajmujemy się także odnawianiem klatek schodowych i prześwitów bramowych.

Wykonujemy remonty wnętrz, w tym:
- tynki,
- gładzie,
-regipsy,
- malowanie,
- ścianki K-G,
- układanie paneli,
- układanie glazury.

Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne, zapewniamy Państwu montaż drzwi i okien. Wykonujemy docieplenia poddaszy wełną mineralną, przeprowadzamy adaptacje poddaszy. Zapewniamy montaż urządzeń sanitarnych, wykonujemy sufity podwieszane, stawiamy ścianki działowe.

Zapewniamy terminową realizację wszelkich zamówień oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania zusług naszej firmy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe