Dekarstwo Blacharstwo Zbigniew Sadowski Rafał Rosiński

Dachy i usługi dekarskie
ul. Limanowskiego 115 /16, 91-334 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)
Telefon
781 244 958

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Dekarstwo Blacharstwo Zbigniew Sadowski Rafał Rosiński jest Dachy i usługi dekarskie. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Dekarstwo Blacharstwo Zbigniew Sadowski Rafał Rosiński, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 781 244 958
Firmę Dekarstwo Blacharstwo Zbigniew Sadowski Rafał Rosiński znajdziesz pod adresem 91-334 Łódź ul. Limanowskiego 115 /16,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Dekarstwo Blacharstwo Zbigniew Sadowski Rafał Rosiński.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
K
Janusz Kowalewski
Bardzo dobrzy są ponieważ zrobili mój dach rok temu i dotej pory nie kapła ani kropelka POLECAM
S
G
Szymon G.
Bardzo polecam. fachowo, szybko i bez zastrzeżeń.
Ł
S
Łukasz S.
W 100% mogę polecić tą firmę , jestem zadowolony z pracy jaką wykonali na moim domku. Po telefonicznym umówieniu spotkaliśmy się u mnie w domu , omówiliśmy plan ich robót. Szybko i fachowo a co ważne czysto zrobili mi dach. Uważam tą firmę za fachową w tym co robią , znają się na robocie co widać na końcu ich pracy. Śmiało mogę ich polecić -co robię i będą również robić u mojej rodziny.
M
L
Małgorzata Ludwisiak
Młodzi ludzie ,ale znają się na swojej robocie.Godni polecenia.
M
B
(
Marcin B (ZABA)
Firma bardzo szybko i sprawnie naprawiła dach, przed umówionym terminem, co rzadko sie zdarza !!! Ku memu zaskoczeniu, po 3 miesiącach właściciel sam zadzwonił do mnie z zapytaniem, czy wszystko jest w porządku. Polecam !!!
S
A
Stolarczyk Adam
szybko, solidnie i fachowo
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.