Med-Plus Sp j Centrum medyczne Gozdek M., Targalska M.

Centrum medyczne - gabinet okulistyczny

Okuliści
ul. Lutomierska 146, 91-041 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Med-Plus Sp j Centrum medyczne Gozdek M., Targalska M.

Informacje

Opis działalności
Centrum Medyczne Med-Plus M.Gozdek M.Targalska oferuje Państwu opiekę lekarską z zakresu okulistyki, laryngologii, chirurgii i onkologi. Znajdujemy się w Łodzi. Gwarantujemy krótki okres oczekiwania na wizytę oraz miłą obsługę.
Produkty i usługi
W Centrum Medycznym Med-Plus zajmujemy się dziedziną medycyny, jaką jest okulistyka. W gabinecie posiadamy szereg urządzeń i aparaturę medyczną, która pozwala nam zdiagnozować różne choroby oczu.

Przede wszystkim zapraszamy do naszego gabinetu osoby, które cierpią na zespół suchego oka. Korzystamy z nowej technologi, jaką jest OSA. Wykorzystując specjalistyczną aparaturę, oceniamy warstwę wodną i lipidową, a wynik badania może kwalifikować pacjenta do zabiegu metodą E-EYE. Jest to również nowy i bezbolesny sposób, na szybkie i komfortowe leczenie tej dolegliwości. Daje efekty już po pierwszych zabiegach.

Ponadto diagnozujemy i leczymy choroby takie jak:
- odklejanie się siatkówki,
- jaskra
- zaćma.

Okuliści wykonują leczenie jaskry metodą MLT, która jest bezinwazyjna. Oferujemy także laseroterapię siatkówki w trybie mikroplus.

Pomagamy w doborze okularów i soczewek. Mamy bardzo szeroki wybór oprawek. Wykorzystujemy komputerowe badanie pola widzenia oraz badanie wzroku za pomocą autorefraktometru. Badamy kierowców i otaczamy okulistyczną opieką kobiety w ciąży.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z Centrum Medycznym Med-Plus w Łodzi.

Więcej informacji na temat leczenia można uzyskać na naszej stronie internetowej.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń