Euro-Agd Emil Tyryłło

Serwis sprzętu AGD
ul. Morgowa 12 lok. C, 91-231 Łódź Bałuty, łódzkie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
796 031 443
Adres korespondencyjny
ul. Morgowa 12 lok. C, 91-231 Łódź Bałuty, łódzkie

Informacje

Firma Euro-Agd Emil Tyryłło prowadzi działalność w branży Serwis sprzętu AGD. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Euro-Agd Emil Tyryłło poprzez telefon: 796 031 443 .
Z przedstawicielem firmy Euro-Agd Emil Tyryłło możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 91-231 Łódź ul. Morgowa 12 lok. C,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Euro-Agd Emil Tyryłło w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
K
Kinga
Z reką na sercu mogę polecić ta firmę . Sprzet który u nich zakupiłam działa bez zarzutu i już przy 2 rzeczach uzyskałam rabat 100 zł . Polecam
A
Ania
Polecam ta firme Kupiłam u nich Lodówkę Kuchenkę Pralkę Zmywarkę wszystko działa bez zarzutu
Z
zawiediony
Odradzam Sprzęt nie jest sprawdzany. Serwis to fikcja.
K
Kient
Nie polecam Sprzęt AGD mimo zapewnień nie się sprawdzany przed sprzedażą. Kupić tam można zmywarkę z przebiegiem, niesprawnu piekarnik. Zgłaszanie reklamacji to droga przez mękę, panowie sienumawiaja na konkretny dzień ale się nie pojawiają. Jak już się zjawią okazuje się że mają źle części. Odradzam wszystkim
D
Darek
Bardzo rzadko dodaje opinie , ale firma w postaci Pana emila zasłużyła sobie dobitnie. Lodowka kupiona i od razu reklamowana , panowie co prawda odbieraja telefon i obiecuja ze juz ktos jedzie naprawic , oczywiscie nikt sie nie pojawia mimo dzwonienia co dziennie przez 2 tygodnie. Rece opadaja.
W
witzar
Nie polecam nikomu. Po przekazaniu kasy olewają klienta. Nie poczuwają się do zgłoszonych usterek. Przestrzegam zatem wszystkich - w razie problemów odsyłają do szefa, który jest nieosiągalny.
M
mariano
Nie polecam nikomu. Po przekazaniu kasy olewają klienta. Nie stawiają się na wyznaczone godziny dostawy. Sprzęt w stanie tragicznym. Nie poczuwają się do zgłoszonych usterek. Musiałem zarówno pralkę, jak i lodówkę naprawić we własnym zakresie. Przestrzegam zatem wszystkich - w razie problemów odsyłają do szefa, który jest nieosiągalny.
E
Ewrlin
Z czystym sumieniem polecam! Duży wybór sprzętu oraz profesjonalna obsługa!
Z
Zgierska
Zakupiona pralka super. Polecam, towar używany lecz stan urządzenia w stanie idealnym
J
Jerzy
Polecam w stu procentach ta firmę wyposażyli mi 8 mieszkań w ciągu pół roku i do tej pory wszystko działa bez zarzutu
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.