Allgeo Kompleksowe Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Inż Rafał Szałwiński

Geodezja
ul. Morgowa 9/212 A, 91-223 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma Allgeo Kompleksowe Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Inż Rafał Szałwiński prowadzi działalność w branży Geodezja. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 694 732... lub mailowy: biuro@allgeo.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Allgeo Kompleksowe Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Inż Rafał Szałwiński kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 91-223 Łódź ul. Morgowa 9/212 A,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Allgeo Kompleksowe Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Inż Rafał Szałwiński.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
L
Ewa Lisowska
Polecam firmę Allgeo, profesjonalne podejście do swojej pracy, rzetelnie, terminowo. Fachowe porady dotyczące budowy domu. Uprzejmość i wysoka kultura osobista to dodatkowe atuty tej firmy. Gorąco polecam !!!!!!!!
Ł
M
Łukasz Milczarek
Profesjonalne podejście, naprawdę szybkie terminy realizacji zamówień, mapy wykonane rzetelnie - zgodne ze stanem rzeczywistym, dobry kontakt w trakcie realizacji zamówienia jak i po. Wysoka jakość za odpowiednią cenę, na pewno liczę na dalszą współpracę.
J
B
Jakub Bartosiak
Polecam wszystkim firmę Allgeo, współpracowałem kilkurotnie z Panem Rafałem, zawsze profesjonalnie, mam nadzieję na dalszą współpracę. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.