Duet s.c. FHU

Kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Biura rachunkowe
ul. Niemojewskiego 12, 91-849 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(42) 613 12 51
Adres korespondencyjny
ul. Niemojewskiego 12, 91-849 Łódź Bałuty, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Nasze biuro rachunkowe Duet w Łodzi istnieje na rynku od 1996 roku. Prowadzone przez nas biuro usług księgowych specyfikę lokalnego rynku poznało bardzo dobrze, dzięki czemu możemy zapewnić prowadzenie księgowości w Łodzi na bardzo wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Świadczymy profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo – płacowe. Wśród naszych klientów są zarówno małe, średnie, jak i duże firmy, a także spółki działające na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego, jak i Kodeksu Spółek Handlowych. Każdy z naszych klientów docenił najwyższą jakość obsługi i profesjonalizm, którymi nasze biuro księgowe Łódź i jej przedsiębiorców, obdarowuje każdego miesiąca rozliczeniowego i każdego dnia naszej pracy.

W zakres usług świadczonych przez biuro rachunkowe Duet w Łodzi wchodzi między innymi:

- prowadzenie pełnej księgowości
- prowadzenie uproszczonej księgowości
- prowadzenie księgowości wspólnot mieszkaniowych
- prowadzenie księgowości fundacji
- pomoc w zakładaniu i prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej
- usługi indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta

Dbamy o to, aby przedsiębiorcy mogli zająć się pomnażaniem swojego majątku, podczas gdy DUET zajmuje się całą formalną stroną funkcjonowania firmy.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra z dużym zaangażowaniem i starannością zajmuje się każdym powierzonym zadaniem. Nasze biuro usług księgowych w Łodzi zatrudnia najlepszych specjalistów z branży księgowości i rachunkowości. Ponadto uczestnictwo w szkoleniach oraz bieżące śledzenie i analiza zmian zachodzących w przepisach prawa pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości oraz gwarancji na wykonywane przez nas usługi takie jak prowadzenie księgowości czy inne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń