Duet s.c. FHU

Kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Biura rachunkowe
ul. Niemojewskiego 12, 91-849 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Duet s.c. FHU

Informacje

Opis działalności
Nasze biuro rachunkowe Duet w Łodzi istnieje na rynku od 1996 roku. Prowadzone przez nas biuro usług księgowych specyfikę lokalnego rynku poznało bardzo dobrze, dzięki czemu możemy zapewnić prowadzenie księgowości w Łodzi na bardzo wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Świadczymy profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo – płacowe. Wśród naszych klientów są zarówno małe, średnie, jak i duże firmy, a także spółki działające na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego, jak i Kodeksu Spółek Handlowych. Każdy z naszych klientów docenił najwyższą jakość obsługi i profesjonalizm, którymi nasze biuro księgowe Łódź i jej przedsiębiorców, obdarowuje każdego miesiąca rozliczeniowego i każdego dnia naszej pracy.

W zakres usług świadczonych przez biuro rachunkowe Duet w Łodzi wchodzi między innymi:

- prowadzenie pełnej księgowości
- prowadzenie uproszczonej księgowości
- prowadzenie księgowości wspólnot mieszkaniowych
- prowadzenie księgowości fundacji
- pomoc w zakładaniu i prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej
- usługi indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta

Dbamy o to, aby przedsiębiorcy mogli zająć się pomnażaniem swojego majątku, podczas gdy DUET zajmuje się całą formalną stroną funkcjonowania firmy.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra z dużym zaangażowaniem i starannością zajmuje się każdym powierzonym zadaniem. Nasze biuro usług księgowych w Łodzi zatrudnia najlepszych specjalistów z branży księgowości i rachunkowości. Ponadto uczestnictwo w szkoleniach oraz bieżące śledzenie i analiza zmian zachodzących w przepisach prawa pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości oraz gwarancji na wykonywane przez nas usługi takie jak prowadzenie księgowości czy inne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń