Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna

Notariusze
ul. Piwna 3 lok. 3 (Bałuty), 91-003 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna z siedzibą w miejscowości Łódź świadczy swoje usługi w branży Notariusze.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: osmansorek@wp.pl lub telefon: 604 509...
Adres wykonywania działalności przez Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna to ul. Piwna 3 lok. 3 (Bałuty), 91-003 Łódź. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
J
Jadwiga J.
Byłam dzisiaj! Porada zrozumiała i wyczerpująca. Bardzo miła i cierpliwa osoba. Na pewno wrócę! Polecam wszystkim.
M
Monika
Korzystałam z usług pani notariusz przy ustanawianiu pełnomocnictwa. Udzieliła mi odpowiedzi na każde pytanie dotyczące sprawy w rzetelny i wyczerpujący sposób. Profesjonalna i rzeczowa, bardzo sympatyczna osoba. Polecam serdecznie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.