Robo-Kop Zaopatrzenie Warsztatów i Firm Remontowo Budowlanych

Zaopatrzenie warsztatów i firm remontowo-budowlanych

Narzędzia
ul. Pojezierska 91 A, 91-341 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Robo-Kop Zaopatrzenie Warsztatów i Firm Remontowo Budowlanych

Informacje

Opis działalności
W Robo-Kop zajmujemy się zaopatrzeniem warsztatów oraz firm remontowo-budowlanych już od 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Robo-Kop zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży zaopatrzenia dla wszelkiego rodzaju warsztatów oraz firm remontowo-budowlanych już od 1995 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze wypracowaliśmy sobie dobre imię, które dla naszych klientów oznacza solidność, i pewność naszych artykułów. Wiemy, że w naszej branży sprzedawane przez nas narzędzia i maszyny są niezbędnym przedłużeniem ręki w wykonywanej przez naszych klientów pracy. Z tego powodu stawiamy wyłącznie na sprawdzone, renomowane marki, a długa obecność na rynku pozwoliła nam na nawiązanie owocnej współpracy z wieloma renomowanymi producentami. Jest to gwarancją konkurencyjnej ceny.

W skład naszej oferty wchodzą takie artykuły jak między innymi:

- narzędzia pneumatyczne,
- akcesoria spawalnicze,
- elektronarzędzia,
- agregaty prądotwórcze,
- prostowniki, rozruchy,
- maszyny budowlane,
- oprzyrządowanie,
- narzędzia ręczne,
- narzędzia ogrodnicze.

Oprócz sprzedaży zaopatrzenia wykonujemy także usługi naprawcze i serwisowe takich maszyn i urządzeń jak na przykład nagrzewnice powietrza, maszyny ogrodnicze, agregaty prądotwórcze, czy też maszyny budowlane takich marek jak Makita, Honda, Bosch, Huscvarna, czy też Metabo.

Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, kutnowski, łęczycki, łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, tomaszowski, zduńskowolski, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń