Wojt Mar Asmet Wojciech Jakóbczyk

Tłumiki sportowe

Tłumiki i układy wydechowe
ul. Polna 5, 91-328 Łódź Bałuty, łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(42) 611 63 93
ul. Judyma 20 91-134 Łódź
426522979
http://wma.pl
609048526
Wojt Mar Asmet Wojciech Jakóbczyk

Informacje

Opis działalności
Firma Wojt Mar Asmet, której właścicielem jest Wojciech Jakóbczyk, mieści się w Łodzi. Hurtowania działa w branży od 1992 roku i zapewnia szeroki wybór tłumików oraz akcesoriów do tuningu aut. Zajmuje się sprzedażą, wymianą, a także naprawą układów wydechowych do samochodów osobowych i ciężarowych. Firma Wojt Mar Asmet zaprasza do nawiązania współpracy.
Produkty i usługi
Firma Wojt Mar Asmet zajmuje się sprzedażą tłumików od renomowanych producentów, w tym Edex, Izawit, Polmostrów, Asmet, Klarius, Bosal, Ferroz, MTS, Veneporte, czy Walker. W hurtowni zaopatrują się między innymi sklepy, warsztaty, serwisy i stacje diagnostyczne.

Firma Wojciecha Jakóbczyka dysponuje własnym transportem, dlatego klienci mogą liczyć na szybką realizację zamówień.

Oferta obejmuje:
- katalizatory,
- filtry cząstek stałych,
- tłumiki sportowe,
- końcówki ozdobne.

Dodatkowo hurtowania prowadzi sprzedaż elementów montażowych układu wydechowego. Zapewnia uszczelki, sprężyny, kielichy, stożki, czy pierścienie. W asortymencie znajdują się również elementy potrzebne do naprawy układu wydechowego, w tym złącza elastyczne, rury gięte, strumienice i wiele innych.

Firma Wojt Mar Asmet oprócz wymiany układu wydechowego wykonuje także nietypowe zlecenia, na przykład przerabianie układu wydechowego na życzenie klienta, dorabianie wydechu od podstaw, dorabianie układu wydechowego ze stali kwasoodpornej, czy dorabianie tłumików z dodatkową włókniną wyciszającą.

Ponadto oferuje montaż wkładów katalitycznych o emisji spalin (E-2, E-3, E-4), zwijanie zewnętrznych płaszczy tłumików, czy dorabianie układów wydechowych do pojazdów ciężarowych.

Problemu nie stanowi także dorabianie tłumików do maszyn przemysłowych. Dopełnienie oferty stanowią przeróbki na potrzeby sportu. Ponadto firma zajmuje się spawaniem metali kolorowych.

Więcej informacji o działalności firmy Wojt Mar Asmet znajdą Państwo na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

DPF,
JMJ,
MTS,
KM,