European Concept Consulting Sp. z o.o.

Obsługa księgowa i prawna dla firm

Biura rachunkowe
ul. Rojna 103, 91-134 Łódź Bałuty, łódzkie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
426122037
European Concept Consulting Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
European Concept Consulting to firma zlokalizowana w Łodzi. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych i obsługą prawną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest księgowość i obsługa prawna. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, elastyczność oferowanych usług a także bogata wiedza i doświadczenie to główne atuty naszej firmy. Zajmujemy się profesjonalną obsługą wszystkich aspektów działalności firmy, niezależnie od formy prowadzonej działalności gospodarczej . Podatki i rozliczenia z ZUS zostaną przez nas zrealizowane rzetelnie i terminowo, a właściciel firmy zaoszczędzony czas będzie mógł przeznaczyć na rozwój biznesu.

Kolejny obszar naszych usług to kadry i płace. Zapewniamy pełną obsługę zagadnień związanych z ewidencją czasu pracy, rejestracją pracowników czy przygotowaniem dokumentacji pracowniczej. W zakresie obsługi płacowej gwarantujemy rzetelne i terminowe naliczanie wynagrodzeń i generowanie list płac. W obszarze kadr i płac zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych i ich obsługę w zgodzie z wymaganiami rozporządzenia o ochronie danych osobowych - RODO.

Nasza oferta obejmuje:

- ryczałt od przychodów ewidencjonowanych,
- podatkowa księga przychodów i rozchodów,
- ewidencja VAT,
- deklaracje podatkowe,
- pisanie pism procesowych,
- rozliczanie wynagrodzeń pracowników,
- rozliczenia ZUS.

Naszym Klientom oferujemy także usługi doradztwa podatkowego oraz możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej we wszelkich aspektach związanych z działalnością firmy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej European Concept Consulting oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Łodzi.
Certyfikaty
Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodne z obowiązującymi przepisami.Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową, kadrowo-płacową dla małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej.Oferujemy profesjonalną współpracę z klientem i wysoką jakość świadczonych usług. Nasze mocne strony to: wiedza, doświadczenie, rzetelność, terminowość i dokładność.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, skierniewicki, tomaszowski, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń