Elgeo Usługi Geodezyjne

Geodezja
ul. Stasia 17, 91-604 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)

Informacje

Elgeo Usługi Geodezyjne działa w branży Geodezja. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim w miejscowości Łódź.
Pracownicy Elgeo Usługi Geodezyjne udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@elgeo.com.pl lub telefon: 668 491...
Adres wykonywania działalności przez Elgeo Usługi Geodezyjne to ul. Stasia 17, 91-604 Łódź. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Elgeo Usługi Geodezyjne.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
P
Angielski Pacjent
Pozytywnie i na temat. Polecam.
N
nieznany
Znakomita współpraca, duża wiedza w tematach prawnych, poprowadzili mnie "za rączkę". Adrian
P
Piotr
Dwukrotnie korzystałem z usług tej firmy. Przeprowadzili mnie przez 2 trudne podziały. Wszystkie sprawy załatwiali sami, o nic nie musiałem się martwić, nie interesowały mnie żadne wizyty w urzędach. Ogromna wiedza, doświadczenie, zmysł przy projektowaniu - również estetyczny i wiele cennych uwag. Z czystym sumieniem polecam.
M
Mateusz
Bardzo dobra współpraca. Fachowcy od robót prawnych, bardzo duża wiedza prawno-geodezyjna. POLECAM
K
Z
P
Klientka z Pabianic
Miła i profesjonalna obsługa geodezyjna.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.