Elżbieta Królikowska "Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dermatologia i Wenerologia Alergologia"

Dermatolodzy
ul. Szafirowa 19, 91-528 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Elżbieta Królikowska "Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dermatologia i Wenerologia Alergologia" z siedzibą w miejscowości Łódź świadczy swoje usługi w branży Dermatolodzy.
Pracownicy Elżbieta Królikowska "Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dermatologia i Wenerologia Alergologia" udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (42) 633 73 25
Z przedstawicielem firmy Elżbieta Królikowska "Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dermatologia i Wenerologia Alergologia" możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 91-528 Łódź ul. Szafirowa 19,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Elżbieta Królikowska "Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dermatologia i Wenerologia Alergologia". Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.